Listopad na kanale Nat Geo People
Listopad na kanale Nat Geo People

Listopad na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W listopadzie, Kimi Werner w serii "Smak wolności" zabierze nas w podróż w odległe zakątki świata, odwiedzając ludzi, którzy porzucili cywilizację, by żyć bliżej natury i cieszyć się wolnością. Z kolei cykl "Anioły dobroczynności" pokaże bogaczy, chcących pomóc biednym społecznościom. Nie chodzi tu jednak o przekazanie gotówki na palące potrzeby, ale wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia biznesowego, by doprowadzić do trwałych zmian, które w dłuższej perspektywie poprawią jakość życia potrzebujących.

SMAK WOLNOŚCI
Living Free With Kimi Werner
Premiery w niedziele, od 20 listopada, o godz. 21:00
(5x60 min.)

Kimi Werner, doświadczony nurek głębinowy i mistrzyni w łowiectwie podwodnym, poszukuje odpowiedzi na pytanie: jak to jest żyć prosto, w zgodzie z naturą, ciesząc się wolnością? Wyrusza w ekscytującą podróż, odwiedzając odległe zakątki świata i poznając fascynujących ludzi, którzy odnaleźli szczęście w dziczy. Porzucili wielkomiejski wyścig szczurów na rzecz delektowania się środowiskiem i życia w zgodzie z naturą. Kimi uda się m.in. do dalekiej doliny Goongerah, w południowowschodniej Australii, by nauczyć się zupełnie nowego podejścia do codzienności od Jill Redwood. Ta niezwykła kobieta przez ponad 40 lat dopracowała do perfekcji życie w sposób zrównoważony i z dala od cywilizacji.

ANIOŁY DOBROCZYNNOŚCI 
Undercover Angel
Premiery w czwartki, od 17 listopada, o godz. 22:00
(10x60 min.)

Poruszająca seria, w której bogacze, ukrywając swoją tożsamość, jadą w odległe zakątki świata, gdzie żyją społeczności potrzebujące pomocy. Zostawiając za sobą luksusy, zamieniają wspaniałe rezydencje na slumsy, a czyste toalety na prowizoryczne wychodki. Zanurzając się w nowych środowiskach, mają szansę odkrycia, jak mogą im pomóc. Co ważne, cały czas pozostają incognito. Nie chodzi tu o przekazanie gotówki na palące potrzeby. Wykorzystując swoje doświadczenie zawodowe, energię i wiedzę, dobroczyńcy będą starali się doprowadzić do trwałych zmian, które w dłuższej perspektywie podniosą jakość życia potrzebujących. W nowych odcinkach zobaczymy m.in. milionera starającego się poprawić warunki bytowe lokalnej ludności w Nepalu, businesswoman, która wesprze bezrobotne matki w poszukiwaniu pracy na Sri Lance, czy amerykańskiego bogacza, pomagającego wykluczonej młodzieży wyjść na prostą.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ep108_Anioly_dobroczynnosci.jpg

grafika | 6,29 MB

Pobierz
Smak_Wolnosci_009.jpg

grafika | 4,26 MB

Pobierz
Ep103_04_Anio_y_dobroczynnosci.JPG

grafika | 7,53 MB

Pobierz
Smak_Wolnosci_008.jpg

grafika | 5,71 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_listopad_2016.pdf

pdf | 768 KB

Pobierz
Ep108_Anioly_dobroczynnosci_04.jpg

grafika | 5,58 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_listopad_2016.docx

docx | 668 KB

Pobierz
Ep103_05_Anioly_dobroczynnosci.JPG

grafika | 5,95 MB

Pobierz
Smak_Wolnosci_011.jpg

grafika | 8,93 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.