O amerykańskim śnie, psim behawioryźmie i nietypowym show w Las Vegas - Cesar Millan i psy w nowych programach na Nat Geo People 

O amerykańskim śnie, psim behawioryźmie i nietypowym show w Las Vegas - Cesar Millan i psy w nowych programach na Nat Geo People 

Opublikowany

Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Jednakże, niewłaściwie wychowany może stać się jego koszmarem. We wrześniu, słynny psi behawiorysta Cesar Millan, od lat edukujący ludzi, jak postępować z czworonogami, by wszyscy byli szczęśliwi, zagości na kanale Nat Geo People w kilku rolach. Poznamy niezwykle ciekawą historię jego życia, opowiadającą o tym, jak z nielegalnego imigranta stał się międzynarodową gwiazdą telewizyjną. Zobaczymy go pracującego z niewychowanymi psami, jak również w nowej roli – jako prowadzącego spektakularne show w Las Vegas.   

„Cesar Millan: Viva Las Vegas”, premiera w poniedziałek, 12 września, o godz. 18.00. 
„Cesar Millan: historia zaklinacza psów”, premiera w środę, 21 września, o godz. 18.00. 
„Cesar Millan: psie koszmary”, premiera w czwartek, 22 września, o godz. 18.00.

Widowisko „Cesar Millan: Viva Las Vegas” pokaże tytułowego bohatera w zupełnie nowej roli – jako gospodarza show na żywo, na wielkiej scenie  w Las Vegas, dla publiczności pełnej miłośników psów. Do swojego występu zaprosi osoby z czworonożnymi milusińskimi i w czasie trwania programu podpowie, jak rozwiązać ich problemy. Pokaże m.in. jak nauczyć psa, aby nie ciągnął właściciela podczas spaceru, czy jak sprawić, aby szczeniak grzecznie poczekał na jedzenie, zamiast szaleć w ekstazie po całym domu. Cesar wytłumaczy także, które popularne, z pozoru niewinne, nawyki właścicieli sprawiają, że psy nie zachowują się poprawnie. Wyjaśni dlaczego tak się dzieje. Przekaże też widzom wiele porad na temat wychowania psów, które na pewno przydadzą się ich właścicielom.  

Dokument „Cesar Millan: historia zaklinacza psów” po raz pierwszy odsłoni niezwykłe życie Cesara Millana, pełne słodkich i gorzkich momentów. Pokaże przemianę ubogiego nielegalnego imigranta w międzynarodową gwiazdę. Cesar urodził się w zachodnim Meksyku w biednej rodzinie, a psy towarzyszyły mu od najmłodszych lat. Dążąc do marzenia o tytule najlepszego tresera na świecie, postanowił postawić wszystko na jedną kartę i w wieku 21 lat nielegalnie przekroczył granicę ze Stanami Zjednoczonymi. Początki w nowym miejscu były trudne, ale szczęśliwie Cesar, za sprawą swojej wielkiej miłości do psów, został zauważony przez lokalną gazetę i życiowy sukces był już tylko kwestią czasu. Dostał własne telewizyjne show, stał się międzynarodową gwiazdą i specjalistą od relacji ludzi z psami. Jednakże w jego życiu były też gorzkie momenty, jak depresja i spowodowana nią próba samobójcza. Historia Cesara jest opowieścią o nadziei i determinacji, o sukcesie wypracowanym własnymi rękoma oraz o nauce, że z każdej porażki można i warto się podnieść.

Wiele psów przebywających w schroniskach w przeszłości maltretowano oraz zaniedbywano. Spowodowało to skazy na ich psychice, z których wynika nieraz agresywne i nieakceptowalne zachowanie. Jest ono powodem, przez który wiele osób rezygnuje z psich adopcji w ciągu zaledwie dwóch tygodni. W programie „Cesar Millan: psie koszmary” tytułowy bohater, specjalista od wychowania psów, pracuje wspólnie z rodzinami, pomagając zaadaptować się w nowym środowisku przygarniętym psiakom. Cesar wyznaczył sobie misję specjalną: przez 14 dni za pomocą sprzętu do monitoringu, będzie obserwował rodziny, by wykryć problemy i naprawić je zanim będzie zbyt późno. W jednej z rodzin, czteroletni chłopiec chciałby zaopiekować się własnym psem ze schroniska, co bardzo podoba się rodzicom, chcącym nauczyć go odpowiedzialności. Jednak obecność w domu nieprzewidywalnych w swoim zachowaniu dzieci oraz innych czworonogów komplikuje sprawę. W innym przypadku matka z córką chciałyby adoptować przyjaciela dla rozpieszczonego yorka, jednak w rezultacie trafiają na kundelka nienauczonego dbania o czystość i panicznie bojącego się schodów. Czy Cesarowi uda się rozwiązać problemy, czy jednak zwierzaki będą musiały wrócić do psiego azylu?

„Cesar Millan: Viva Las Vegas”, premiera w poniedziałek, 12 września, o godz. 18.00. 
„Cesar Millan: historia zaklinacza psów”, premiera w środę, 21 września, o godz. 18.00. 
„Cesar Millan: psie koszmary”, premiera w czwartek, 22 września, o godz. 18.00.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Cesar_Millan_historia_zaklinacza_ps_w__11_.jpg

grafika | 1,35 MB

Pobierz
Cesar_Millan_historia_zaklinacza_ps_w__4_.jpg

grafika | 5,61 MB

Pobierz
CesarMillan_Viva_LasVegas_02.jpg

grafika | 3,25 MB

Pobierz
CesarMillan_Psie_koszmary_09.JPG

grafika | 8,61 MB

Pobierz
Cesar_Millan_Psie_koszmary_07.JPG

grafika | 8,72 MB

Pobierz
Cesar_Millan__psi_behawiorysta_na_kanale_Nat_Geo_People.pdf

pdf | 790 KB

Pobierz
Cesar_Millan_historia_zaklinacza_ps_w__7_.jpg

grafika | 3,76 MB

Pobierz
CesarMillan_Viva_Las_Vegas_LR_02_.JPG

grafika | 1,81 MB

Pobierz
Cesar_Millan_historia_zaklinacza_ps_w__10_.jpg

grafika | 3,08 MB

Pobierz
Cesar_Millan__psi_behawiorysta_na_kanale_Nat_Geo_People.docx

docx | 59,7 KB

Pobierz
Cesar_Millan_Psie_koszmary_14.JPG

grafika | 16,4 MB

Pobierz
CesarMillan_Viva_Las_Vegas_09.jpg

grafika | 3,03 MB

Pobierz
CesarMillan_Viva_Las_Vegas_05_.JPG

grafika | 1,68 MB

Pobierz
CesarMillan_Psie_koszmary_11.JPG

grafika | 9,49 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.