Kulinarne przygody zwariowanej Malezyjki. „Artystyczna kuchnia Poh” już wkrótce na kanale Nat Geo People

Kulinarne przygody zwariowanej Malezyjki. „Artystyczna kuchnia Poh” już wkrótce na kanale Nat Geo People

Opublikowany

Czy wielka pasja może być sposobem na życie? Poh udowadnia, że tak! Całe jej życie kręci się wokół jedzenia – uwielbia gotować i wyszukiwać nowe składniki! Dąży do tego, by otworzyć własny biznes w gastronomii. Czy spełni swoje marzenia? „Artystyczna kuchnia Poh”, już od 29 sierpnia na antenie Nat Geo People.

„Artystyczna kuchnia Poh”, premierowe odcinki w poniedziałki, od 29 sierpnia, o godz. 22:00 i 22:30 na kanale Nat Geo People.

Świat Poh Ling Yeow, kucharki i zarazem artystki, jest fascynujący i zwariowany, a kręci się wokół jedzenia - jej naturalnej, bezgranicznej pasji. Największym marzeniem, do którego nieustannie dąży Poh, jest stworzenie własnego ogrodu z ekologiczną żywnością oraz produkcja i sprzedaż najlepszych, domowych przysmaków. Do celu droga jest długa, ale Poh jest zdeterminowana, by go osiągnąć. 


W swoich dążeniach, Poh może liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół, którzy zapewniają jej wsparcie i motywację do działania. Są częścią jej życia i chętnie służą poradami, dzięki którym staje się coraz lepszą kucharką oraz artystką. W staraniach wspierają ją przede wszystkim mąż Jono, najlepsza przyjaciółka Sarah oraz jej życiowy partner Matt, który jest również byłym mężem Poh! W serii mamy okazję przyjrzeć się codziennym zmaganiom wytrwałej kobiety, dla której każdy dzień życia jest wielką przygodą.

„Artystyczna kuchnia Poh”, premierowe odcinki w poniedziałki, od 29 sierpnia, o godz. 22:00 i 22:30 na kanale Nat Geo People.

Opisy odcinków:
Odcinek 1. „Artystyczna kuchnia Poh” – premiera w poniedziałek, 29 sierpnia, o godz. 22:00.

Wymarzony ogród Poh to na razie pobojowisko, przy którym pozostała jeszcze masa pracy. Jednakże ta cieszy się z każdego uprzątniętego kawałka ziemi, który przybliża ją do wielkiego marzenia. Poh zasięga porady przyjaciela, Andre, przynosząc mu w podarunku ciasto czekoladowe własnej roboty. Mężczyzna stara się przekazać jej swoją wiedzę odnośnie ogrodnictwa oraz uczy ją przyrządzać wyśmienite foccaccię. Poh, z pomocą mamy i cioci Kim przygotowuje także prawdziwą malezyjską ucztę, szykując się na przyjście rodziny i znajomych.

Odcinek 2. „Artystyczna kuchnia Poh” – premiera w poniedziałek, 29 sierpnia, o godz. 22:30.
Dzięki pomocy Anthony’ego, sąsiada Poh i Jono, prace w ogrodzie znacznie przyspieszyły. Kobieta wybiera się do Barossy, by przyjrzeć się nowemu miejscu na gastronomicznej mapie Australii. Ma nadzieję, że właściciele podzielą się z nią wskazówkami pomocnymi w otwieraniu własnego biznesu, a także kilkoma trikami w gotowaniu. Następnie spotyka się z przyjaciółką i wspólniczką Sarah, by wspólnie opracować nowe receptury na pyszne potrawy, które w każdą niedzielę sprzedają na rozkładanym stoisku na lokalnym bazarku. Biznes idzie im coraz lepiej, ale czy zdołają się przebić?


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Artystyczna_kuchnia_Poh_w_sierpniu_na_kanale_Nat_Geo_People.docx

docx | 57,9 KB

Pobierz
Artystyczna_kuchnia_Poh_w_sierpniu_na_kanale_Nat_Geo_People.pdf

pdf | 589 KB

Pobierz
Portraits_006_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 8,23 MB

Pobierz
Generic_011_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 6,37 MB

Pobierz
Ep5_007_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 6,37 MB

Pobierz
Ep1_012_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.