Sierpień na kanale Nat Geo People
Sierpień na kanale Nat Geo People

Sierpień na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W sierpniu kanał Nat Geo People przedstawi historie ludzi, którzy wiedzą, czego chcą od życia. W "Artystycznej kuchni Poh" tytułowa bohaterka pokaże widzom, jak wygląda droga do założenia własnego biznesu w gastronomii, a "Owcze szaleństwo" ukaże historię kobiety, która rzuciła życie w wielkim mieście, by zająć się hodowlą. W "Weterynarzu z powołania" zobaczymy lekarkę z kanadyjskich rubieży, śpieszącą na ratunek zranionym zwierzakom. Pomocną dłoń wyciągnie również rodzina Bullochów, która pod swój dach przyjmie kolejne dzieciaki w potrzebie w "Bardzo rodzinnym ranczu". Dzięki serii "Masajowie kontra współczesny świat” widzowie staną się także świadkami zderzenia dwóch odmiennych kultur. Co wyniknie z tej konfrontacji? Tego dowiemy się już w sierpniu!

ARTYSTYCZNA KUCHNIA POH
Poh & Co
Premiery w poniedziałki, od 29 sierpnia, o godz. 22:00 i 22:30
(6x30 min.)

Świat Poh jest fascynujący i zwariowany, a kręci się wokół jedzenia, będącego jej naturalną, bezgraniczną pasją. Jej największym marzeniem, do którego nieustannie dąży, jest stworzenie ogrodu z ekologiczną żywnością oraz zostanie producentem i dostawcą najlepszych, domowych przysmaków. Do celu droga jest długa, ale Poh jest zdeterminowana by go osiągnąć. Pomogą jej w tym rodzina i przyjaciele, zapewniając wsparcie i motywację do działania. Są częścią jej życia, w którym każdy dzień jest przygodą.
 
OWCZE SZALEŃSTWO
Shear Madness
Premiery w niedziele, od 7 sierpnia, o godz. 13:00
(6x60 min.)

Seria skupia się na Natalie i Seanie Reddingach, małżeństwie, które wychowuje piątkę dzieci i opiekuje się zwierzętami na swojej farmie w Kalifornii. Natalie była typową mieszczanką, która postanowiła pożegnać się z dotychczasowym życiem i przeprowadzić na wieś. Teraz skupiona jest na swojej trzodzie liczącej 200 owiec, których wełnę sprzedaje dla zysku. Jednak owczy biznes jest ryzykowny – jedna zła decyzja może nie tylko zabić zwierzę, ale również kosztować ją utratę całej farmy.  

BARDZO RODZINNE RANCZO

Bulloch Family Ranch II
Premiery w środy, od 31 sierpnia, o godz. 22:00
(8x60 min.)

Julie i Rusty Bulloch  to małżeństwo o wielkich sercach, a także dumni rodzice ponad… 30 dzieciaków, z których tylko dwójka jest ich biologicznym potomstwem. Reszta to nastolatkowie i młodzi ludzie wchodzący w dorosłość, którzy mieszkali lub stale mieszkają na ich ranczu, kiedy znaleźli się w potrzebie. Druga seria przyniesie jeszcze więcej emocji i wzruszeń. Dobroduszni Bullochowie przyjmą pod swój dach kolejne dzieciaki: 21-letnią Ciarę, samotną matkę w ciąży oraz 17-letniego Jordana, zawodnika futbolu amerykańskiego, który zmaga się z kontuzją oraz problemami z nauką.

WETERYNARZ Z POWOŁANIA
Yukon Vet 2 (part A)
Premiery we wtorki, od 23 sierpnia, o godz. 22:00
(10x60 min.)

Jukon, terytorium obejmujące tysiące kilometrów i będące siedliskiem setek gatunków zwierząt, stanowi miejsce, w którym Michelle Oakley prowadzi swoją praktykę weterynaryjną. W jej życiu nie ma pojęcia „typowy dzień pracy”. Przypadki, do których jest wzywana obejmują zarówno opróżnianie psich gruczołów okołoodbytowych, jak i ryzyko bycia ściganą przez ogromnego arktycznego woła piżmowego. Z pomocą nastoletnich córek i ostrym jak skalpel poczuciem humoru, Michelle zręcznie balansuje między byciem pełnoetatowym weterynarzem, żoną oraz matką. Zapraszamy w podróż w nieokiełznane i niezbadane rejony Jukonu!

MASAJOWIE KONTRA WSPÓŁCZESNY ŚWIAT
Warrior Road Trip
Premiery w czwartki, od 25 sierpnia, o godz. 20:00
(3x60 min.)

Boni i Lemarti to dwójka kenijskich wojowników z plemion Masajów i Samburu. Jako nastolatkowie poznali się podczas wspólnych ćwiczeń wojennych i zostali najlepszymi przyjaciółmi. Jednakże, mimo bycia dumnymi z korzeni, nie należą do typowych przedstawicieli swojej społeczności – słuchają hip-hopu, jeżdżą na motocyklach i porozumiewają się w trzech językach. Seria dokumentuje podróż tej dwójki, podczas której wymieniają doświadczenia z z ludźmi z zupełnie innych kręgów kulturowych. Proste, naturalistyczne podejście kenijskich wojowników zostaje skontrastowane z konsumpcyjnym sposobem życia zachodu. Dzięki nim i ich świeżemu spojrzeniu, możemy zobaczyć jak dziwnym społeczeństwem tak naprawdę jesteśmy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BoniAndLemartiTakeNewYork_11_Masajowie_kontra_wsp__czesny_swiat.JPG

grafika | 885 KB

Pobierz
BoniAndLemartiTakeTexas_27_Masajowie_kontra_wspolczesny_swiat.JPG

grafika | 3,65 MB

Pobierz
Ep1_012_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 3,55 MB

Pobierz
_1__-_MushMadness_37_Weterynarz_z_powo_ania.jpg

grafika | 6,64 MB

Pobierz
Portraits_006_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 8,23 MB

Pobierz
Ep6_1_Owcze_szale_stwo.jpg

grafika | 4,12 MB

Pobierz
Generic_008_Bardzo_rodzinne_ranczo.jpg

grafika | 6,22 MB

Pobierz
BoniAndLemartiTakeTexas_28_Masajowie_kontra_wspolczesny_swiat.JPG

grafika | 4,69 MB

Pobierz
TotallyFlocked_7_Owcze_szalenstwo.jpg

grafika | 3,75 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_sierpie__2016.pdf

pdf | 1,69 MB

Pobierz
Generic_012_Bardzo_rodzinne_ranczo.jpg

grafika | 9,25 MB

Pobierz
AFaceFullOfQuills_LR__52_Weterynarz_z_powolania.jpg

grafika | 1,32 MB

Pobierz
Generic_011_Artystyczna_kuchnia_Poh.jpg

grafika | 6,37 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_sierpie__2016.docx

docx | 2,29 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.