Mama, tata i… 25 dzieciaków!„Bardzo rodzinne ranczo” już w lipcu na Nat Geo People

Mama, tata i… 25 dzieciaków!„Bardzo rodzinne ranczo” już w lipcu na Nat Geo People

Opublikowany

Rodzicielstwo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Wie o tym małżeństwo Bullochów, które przyjmuje pod swój dach dzieciaki i młodzież w potrzebie, wychowując jak swoje własne potomstwo. Ich losy zostaną ukazane w serii dokumentalnej „Bardzo rodzinne ranczo”, która już od środy, 13 lipca zagości na antenie Nat Geo People. 

„Bardzo rodzinne ranczo”, premiery w środy, od 13 lipca, o godz. 22.00 na kanale Nat Geo People.

Julie i Rusty Bulloch to niezwykła para, lubiąca zabawę i podejmująca się różnych zajęć, by związać koniec z końcem. Ona zajmuje się m.in. fotografią i organizacją atrakcji na przyjęcia dla dzieci, a on, oprócz bycia „złotą rączką”, trenuje lokalną drużynę futbolową. Łączą ich niezwykle wielkie serca oraz poczucie empatii w stosunku do potrzebującej, trudnej młodzieży. Mają dwójkę biologicznych dzieci, ale na swoje ranczo przyjmują tych, którzy znaleźli się w nieciekawej sytuacji życiowej… łącznie przez ich dom przewinęło się już 25 dzieciaków! Zapewniają im dach nad głową, wsparcie psychiczne i poczucie bezpieczeństwa, pomagając wyjść na prostą.  

Dzięki Bullochom, dzieciaki mają możliwość skupić się na nauce oraz zasmakować życia w normalnej, kochającej rodzinie. Pomagają im w życiu, ale także, jak dobrzy rodzice, wymagają pomocy na ranczu. Poprzez swoje podejście, dają im motywację do zmiany życia na lepsze.

„Bardzo rodzinne ranczo”, premiery w środy, od 13 lipca, o godz. 22.00 na kanale Nat Geo People.


Opisy odcinków:

Odcinek 1. „Bardzo rodzinne ranczo: Codzienne kłopoty” – premiera w środę, 13 lipca, o godz. 22.00.
Davin, którego Julie i Rusty przyjęli pod swój dach, musi udowodnić, że chce zmienić swoje życie – zerwać z kryminalną przeszłością i poważnie wziąć się za naukę. Marzy o stypendium sportowym, które otworzyłoby mu drzwi do lepszej przyszłości. Tymczasem Amanda, biologiczna córka Bullochów, ukrywa przed matką wielki sekret. Rusty obiecał żonie zbudowanie nowej stodoły dla koni. Aby dotrzymać słowa, prosi o pomoc znajomych.

Odcinek 2. „Bardzo rodzinne ranczo: Być albo nie być trenerem” – premiera w środę, 20 lipca, o godz. 22.00.

Rusty staje przed trudnym dylematem. Musi zdecydować o losach Davina – zgodnie z przepisami nie może być jednocześnie trenerem i opiekunem zawodnika. Czy porzuci swoją największą pasję, by zająć się  nastolatkiem, który sprawia coraz większe problemy w szkole i w domu? Julie przygotowuje się do pikniku charytatywnego, mając przed sobą bardzo wiele do zrobienia. Obawia się, że nie da sobie ze wszystkim rady, a także że burza może pokrzyżować jej plany.

Odcinek 3. „Bardzo rodzinne ranczo: Rocznica ślubu Bullochów” - premiera w środę, 27 lipca, o godz. 22.00.
Z okazji 28. rocznicy ślubu Julie kupuje Rusty’emu konia, ale nie może liczyć na równie romantyczny upominek od męża. Ten zaplanował bowiem... wspólne strzelanie. Po interwencji zmienia jednak plany i jedzie po odpowiedni prezent. Brodie prosi ojca, by przyjął na ranczo zawodnika drużyny futbolowej, który ma poważne problemy. Jest rozżalony jego odmową. Davin jest gotów do rozgrywek. Ale czy wystąpi na boisku?

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Generic_007_Bardzo_rodzinne_ranczo.jpg

grafika | 7,35 MB

Pobierz
Bardzo_rodzinne_ranczo_w_lipcu_na_kanale_Nat_Geo_People.pdf

pdf | 622 KB

Pobierz
Bardzo_rodzinne_ranczo_w_lipcu_na_kanale_Nat_Geo_People.docx

docx | 58,5 KB

Pobierz
Generic_008_Bardzo_rodzinne_ranczo.jpg

grafika | 11,2 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.