Lipiec na kanale Nat Geo People
Lipiec na kanale Nat Geo People

Lipiec na kanale Nat Geo People

Opublikowany

Rodzinny, ale także survivalowy - taki będzie lipiec na kanale Nat Geo People. W programie "Bardzo rodzinne ranczo" poznamy wielką familię Bullochów, a seniorki z "Włoskiej kuchni jak u babci" nauczą nas gotować tradycyjne potrawy. Z drugiej zaś strony, zobaczymy nieustraszoną ekipę o wielkich sercach w serii "Ratownicy dzikich zwierząt", a także nauczymy się, jak przeżyć w trudnych warunkach dzięki programowi "Szkoła przetrwania wg Hazena Audela".

RATOWNICY DZIKICH ZWIERZĄT
Bandit Patrol 2
Premiery we wtorki, od 12 lipca, o godz. 22:00
(6x60 min.)

W drugim sezonie programu powrócimy na zachodnie tereny stanu Kentucky w USA, by śledzić dramatyczne i zarazem podnoszące na duchu historie leczenia dzikich zwierząt.  Dwie nowe rehabilitantki - Brigette i Nikki - dołączają do Kristin, Nancy i Lindy, by opiekować się zranionymi ptakami drapieżnymi, osieroconymi szopami i mnóstwem innych gatunków północnoamerykańskiej fauny. Z pomocą rodziny i przyjaciół kobiety podejmują wyzwanie pielęgnowania zwierząt, by powróciły one do zdrowia, a następnie do swojego naturalnego środowiska. „Ratownicy dzikich zwierząt” to poruszająca historia o przetrwaniu i niezwykłej więzi między ludźmi a stworzeniami na co dzień stroniącymi od naszego towarzystwa.

BARDZO RODZINNE RANCZO

Bulloch Family Ranch I
Premiery w środy, od 13 lipca, o godz. 22:00
(13x30 min.)

Julie i Rusty Bulloch , to lubiące zabawę małżeństwo, które  codziennie podejmuje się różnych prac, by zawiązać koniec z końcem. Para musi wykarmić swoją liczną rodzinę, gdyż Julie i Rusty są dumnymi rodzicami ponad… 30 dzieciaków, z których tylko dwójka jest ich biologicznym potomstwem. Reszta to nastolatkowie i młodzi ludzie wchodzący w dorosłość, którzy mieszkali lub stale mieszkają na ich ranczu, kiedy znaleźli się w potrzebie. 

WŁOSKA KUCHNIA JAK U BABCI
Grandma’s Boy
Premiery w poniedziałki, od 11 lipca, o godz. 22:00
(13x30 min.)

Donal odziedziczył po babci pasję do gotowania. Wie, że w przygotowywaniu najlepszych, domowych posiłków wcale nie chodzi o zaawansowane roboty kuchenne i drogie, wyszukane składniki. Wzbogacony wiedzą swojej rodziny, Donal wyrusza w kulinarną podróż po Włoszech w poszukiwaniu najlepszych przysmaków i cennych, rodzinnych przepisów. A gdzie najlepiej je znaleźć? Oczywiście odwiedzając niekwestionowane królowe gotowania – babcie!

SZKOŁA PRZETRWANIA WEDŁUG HAZENA AUDELA
Hazen’s Wild Survival Guide
Premiery w czwartki, od 28 lipca, o godz. 22:00
(3x60 min.)

Przewodnik po dziczy i survivalowiec z krwi i kości, Hazen Audel, podróżuje do najbardziej ekstremalnych i wymagających zakątków świata, aby na własnej skórze przetestować nietypowe metody przetrwania lokalnej ludności. Od najzimniejszych regionów polarnych, przez najsuchsze pustynie, po najbardziej niedostępne dżungle, Hazel testuje limity swojej siły i wytrzymałości – tak fizycznej, jak psychicznej. Udaje mu się przetrwać w ekstremalnych warunkach jedynie dzięki pradawnym metodom survivalowym i wiedzy plemiennej ludności, która te niegościnne miejsca nazywa domem.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Generic_007_Bardzo_rodzinne_ranczo.jpg

grafika | 7,35 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_lipiec_2016.docx

docx | 1,42 MB

Pobierz
Generic_008_Bardzo_rodzinne_ranczo.jpg

grafika | 11,2 MB

Pobierz
AllShellBreaksLoose_LR_003_Ratownicy_dzikich_zwierzat.jpg

grafika | 1,12 MB

Pobierz
Ep101_010_Szkola_przetrwania_wg_Hazena_Audela.jpg

grafika | 7,4 MB

Pobierz
Ep102_008_Szkola_przetrwania_wg_Hazena_Audela.jpg

grafika | 6,59 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_lipiec_2016.pdf

pdf | 1,18 MB

Pobierz
EP112_001_Wloska__kuchnia_jak_u_babci.jpg

grafika | 6,53 MB

Pobierz
EP110_001_Wloska_kuchnia_jak_u_babci.jpg

grafika | 6,83 MB

Pobierz
Ep103_007_Szkola_przetrwania_wg_Hazena_Audela.jpg

grafika | 8,82 MB

Pobierz
FawnStars_01_LR_Ratownicy_dzikich_zwierzat.jpg

grafika | 1,64 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.