Czerwcowe premiery Nat Geo People
Czerwcowe premiery Nat Geo People

Czerwcowe premiery Nat Geo People

Opublikowany

Siła, motywacja i przygoda! W czerwcu na kanale Nat Geo People zobaczymy dokument „Cztery mamy w łódce (nie licząc wioseł)” przedstawiający niezwykłe kobiety w średnim wieku, które postanowiły przepłynąć Atlantyk wiosłując. Będziemy też mieli okazję przyjrzeć się ludziom wykonującym ryzykowne zawody w programie „Podróże pełne ryzyka” oraz zespołowi weterynarzy leczących egzotyczne zwierzęta, które trudno spotkać na co dzień, w drugiej już serii „Weterynarza do zadań specjalnych”.

Cykl „Idąc własną drogą: kobiety, które inspirują”
CZTERY MAMY W ŁÓDCE (NIE LICZĄC WIOSEŁ)

Four Mums in a Boat
Premiera w niedzielę, 26 czerwca, o godz. 22:00
(1x60 min.)

Jedna łódka, cztery mamy, osiem wioseł, Atlantyk i... rekord Guinnessa. 15 grudnia 2015 roku, 4 kobiety w średnim wieku wypłynęły z portu w La Gomera - punktu startowego zawodów Tallisker Whisky Atlantic Challenge, które należą do najcięższych wioślarskich wyścigów na świecie. Ich portem docelowym była Antiga, oddalona od startu o 3000 mil morskich, które musieli pokonać wszyscy uczestnicy zawodów – łącznie 27 załóg. Tytułowe cztery mamy to pochodzące z Yorkshire, pracujące kobiety po czterdziestce i pięćdziesiątce, które nigdy nie ćwiczyły swojej wytrzymałości, ani nie miały styczności z takim doświadczeniem. Pełne determinacji kobiety chciały udowodnić wszystkim, a przede wszystkim sobie samym, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Program dokumentuje ich podróż po Atlantyku – pełną wysiłku, łez, ale także niezwykłego szczęścia, gdy po ponad dwóch miesiącach zmagań pobiły rekord Guinessa, zostając najstarszymi kobietami, które przepłynęły Atlantyk wiosłując.

WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH
Dr. K’s Exotic Animal ER II
Premiery w niedziele, od 12 czerwca, o godz. 12:00
(8x60 min.)

Doktor Susan Kelleher i jej utalentowany zespół z kliniki weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych każdego dnia leczą stworzenia różnej maści i gatunku. Trafiają tu jeże, ptaki, gady, płazy czy króliki. „Wszystko prócz kotów i psów, jeśli zmieści się w drzwiach, może liczyć na naszą pomoc” - to motto dr Kelleher. Ulokowany na Florydzie południowej gabinet pomaga tysiącom zwierzaków każdego roku. Susan i jej pracownicy nie tylko przynoszą ulgę cierpiącym stworzeniom, ale również edukują właścicieli egzotycznych pupili w kwestii ich hodowli. Każdy z godzinnych odcinków ukazuje niecodzienne i chwytające za serce zwierzęce historie. Lekarze są zdeterminowani, by dawać wszystkim podopiecznym, zarówno małym, jak i dużym, jak najlepszą opiekę. W nowej odsłonie serii zobaczymy między innymi problemy zdrowotne pytona królewskiego, żółwia pustynnego zaatakowanego przez psa, czy małpkę marmozetę wymagającą pilnej tomografii. Przekonamy się, jak leczyć zespół chybotliwego jeża, a także chore nerki biczogona egipskiego.

PODRÓŻE PEŁNE RYZYKA
Perilous Journeys
Premiery w czwartki, od 30 czerwca, o godz. 22:00
(4x60 min.)

Biurowa praca przed komputerem? To nie dla nich! W tej czteroodcinkowej serii przemierzymy świat wraz z zawodowym rybakiem, południowoamerykańskimi policjantami oraz kierowcami ciężarówek z Yukonu. Wszystko po to, aby zobaczyć, jak radzą sobie w swoich dość nieprzewidywalnych zawodach. Dla nich praca to część codziennego życia, źródło utrzymania. Dla widzów będzie to skok w inny styl życia, gdzie spotykają się odrębna kultura i biznes. Poznamy motywacje naszych bohaterów wykonujących poszczególne zawody. Autorzy programu spróbują nas przekonać, że wszystkie profesje ukazane w serii na swój sposób wpływają na tworzenie globalnego społeczeństwa.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ep205_LR_015_Weterynarz_do_zadan_specjalnych.jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
Cztery_mamy_w_lodce__nie_liczac_wiosel__006.jpg

grafika | 2,66 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_czerwiec_2016.pdf

pdf | 1,09 MB

Pobierz
Podr__e_pe_ne_ryzyka_India.04.JPG

grafika | 6,18 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_czerwiec_2016.docx

docx | 1,06 MB

Pobierz
ArcticIceRoad_05_Podr__e_pe_ne_ryzyka.JPG

grafika | 5,78 MB

Pobierz
Ep210_Weterynarz_do_zadan_specjalnych.jpg

grafika | 1,14 MB

Pobierz
Cztery_mamy_w_lodce__nie_liczac_wiosel__002.jpg

grafika | 5,97 MB

Pobierz
Cztery_mamy_w_lodce__nie_liczac_wiosel__004.jpg

grafika | 4,34 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.