Propozycje programowe Nat Geo People na grudzień 

Propozycje programowe Nat Geo People na grudzień 

Bohaterowie grudniowych propozycji programowych na kanale Nat Geo People nie będą mieli Świąt. Patrząc na ich życie, można nawet odnieść wrażenie, że to ludzie, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy i jest ona nieodłączną częścią ich codzienności. O kim mowa? O niezwykłej kanadyjskiej lekarz weterynarii – dr Michelle Oakley, która nie zostawi bez pomocy żadnego zwierzęcia na zimnym i nieprzyjaznym Jukonie, a także niesamowitej drużynie „Górskiego pogotowia dla zwierząt”. Gratką dla fanów podróży po odległych krajach, ich smakach i zapachach oraz widzów, zafascynowanych niezwykłymi ludźmi i ich pasjami, będą z kolei świąteczne maratony, które zawładną anteną kanału Nat Geo People w całym okresie świąteczno-noworocznym.

WETERYNARZ Z POWOŁANIA

DrOakley_006_NGCtalent.jpg
Dr Oakley Yukon Vet 5
Premiery w środy od 19 grudnia o godz. 20:00
(8x60 min)
Każdy dzień to dla doktor Michelle Oakley spore wyzwanie. Wszystko dlatego, że jest jedynym weterynarzem na przestrzeni setek kilometrów. Czasem musi zmagać się z silnymi bizonami, czasem tropi koziorożce w górach, przeprowadza operację na niedźwiedziu albo pomaga rysiowi wrócić do jego naturalnego środowiska. Wszystko to w niesprzyjających okolicznościach przyrody na mroźnym terytorium Jukonu.

GÓRSKIE POGOTOWIE DLA ZWIERZĄT

Górskie pogotowie dla zwierząt 5.jpgGórskie pogotowie dla zwierząt 6.jpgGórskie pogotowie dla zwierząt 1.jpgGórskie pogotowie dla zwierząt 3.jpgGórskie pogotowie dla zwierząt 4.jpgGórskie pogotowie dla zwierząt 2.jpg
Rocky Mountain Animal Rescue
Premiery w czwartki od 6 grudnia o godz. 20:00
(6x60 min)
Codzienne akcje z udziałem zwierząt domowych i ratujące ich życie skomplikowane operacje – to zadania, którym w pełni poświęca się niezwykła drużyna „Górskiego pogotowia dla zwierząt”. Nie boją się ryzykować zdrowia, nie szczędzą wysiłków, czasu i środków, by pomóc każdemu zwierzęciu, które ich potrzebuje. Rocznie w ich ręce trafiają dziesiątki tysięcy potrzebujących. W serii „Górskie pogotowie dla zwierząt” będziemy podążać z nimi ramię w ramię i śledzić każdy ich krok od momentu przyjęcia wezwania aż do czasu, kiedy zwierzę będzie bezpieczne i otoczone troskliwą opieką najbliższych. To nie tylko weterynarze, ale ludzie gotowi nieść pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_grudzień_2018.docx

docx | 576 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_grudzień_2018.pdf

pdf | 374 KB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 6.jpg

grafika | 5,32 MB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 2.jpg

grafika | 5,6 MB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 7.jpg

grafika | 7,11 MB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 4.jpg

grafika | 5,58 MB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 1.jpg

grafika | 4,79 MB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 3.jpg

grafika | 6,08 MB

Pobierz
DrOakley_001_NGCtalent.jpg

grafika | 27,5 MB

Pobierz
Górskie pogotowie dla zwierząt 5.jpg

grafika | 4,46 MB

Pobierz
DrOakley_009_NGCtalent.jpg

grafika | 30,8 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wizyty bez zapowiedzi i same kłopoty. „Zwierzaki rozrabiaki” pokażą, co oznacza dla nich słowo gościnność

Jak świat długi i szeroki, ludzie i zwierzęta pozostają w… skomplikowanych relacjach. Wszystko dlatego, że i jedni, i drudzy walczą o kawałek ziemi, który mogliby nazwać swoim domem. W serii „Zwierzaki rozrabiaki” nieraz zobaczymy zwierzęta w miejscach, w których nie pow
Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People

Kolorowe i pachnące, oszałamiające wyglądem, zapachem i smakiem - potrawy i miejsca, które w pierwszy listopadowy weekend pokażemy na kanale Nat Geo People rozwieją wszelkie jesienne mgły i szarości. Nieraz wprawią też widzów w wakacyjny nastrój. Za sprawą Davida Rocco znajdziemy się w Indiach. Zobaczymy też, co można zjeść na ulicach wietnamskich miast i pokażemy kuchenne zaplecza. A wszystko to w bloku programowym „Wielkie żarcie”.
Hejterzy pisali, że jej miejsce jest w kuchni. Zrobiła im kanapkę na… biegunie południowym. „Polarna wyprawa Jade” w październiku na kanale Nat Geo People

Jade to pozornie skromna australijska nastolatka. Ale ile jej rówieśniczek może określić się polarniczkami? Gdy inne czternastolatki planowały wyjście na imprezę lub uczyły się do sprawdzianu, ona postanowiła zdobyć oba bieguny i przejść lądolód Grenlandii. Choć wielu w to nie wierzyło, Jade w wieku 16 lat zrealizowała swój cel. Dziś zachęca innych, by nigdy nie rezygnowali nawet z najbardziej szalonych marzeń.
Co zrobić, gdy zaginie ukochane zwierzę? Zadzwoń po „Niuchaczy”! Premiera we wrześniu na kanale Nat Geo People

Są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. „Niuchacze” to psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego właściciela, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie tych niezwykłych poszukiwań.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.