Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People

Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People

Kolorowe i pachnące, oszałamiające wyglądem, zapachem i smakiem - potrawy i miejsca, które w pierwszy listopadowy weekend pokażemy na kanale Nat Geo People rozwieją wszelkie jesienne mgły i szarości. Nieraz wprawią też widzów w wakacyjny nastrój. Za sprawą Davida Rocco znajdziemy się w Indiach. Zobaczymy też, co można zjeść na ulicach wietnamskich miast i pokażemy kuchenne zaplecza. A wszystko to w bloku programowym „Wielkie żarcie”.

„Blok programowy: wielkie żarcie” – emisja w weekend 3-4 listopada od godz. 9:00 na kanale Nat Geo People

Gotowanie stało się prawdziwą pasją Polaków. Coraz więcej osób w kuchni eksperymentuje, próbuje nowych smaków i odważnie przemierza kulinarny świat w poszukiwaniu orientalnych dań. Dobrych przewodników nie zabraknie na kanale Nat Geo People. To prawdziwi pasjonaci jedzenia, którzy nie boją się zagłębić w tajemniczy świat kuchni i odkryć przed widzami miejsca, gdzie o smaku można dowiedzieć się bardzo wiele bez wchodzenia do restauracji. Przysmaki rodzą się bowiem nie tylko w eleganckich kuchniach i są eksponowane nie zawsze na porcelanowej zastawie. Przejście po ulicach wietnamskich czy indyjskich miast może okazać się niezwykle fascynującą podróżą kulinarną, pozostawiającą po sobie posmak już na zawsze. W ramach bloku programowego „Wielkie żarcie” wyemitowane zostaną programy:
 • Megakuchnie – emisja 3 listopada od godz. 9:00 i od 18:00 oraz 4 listopada od godz. 15:00

  Program „Megakuchnie” przeniesie nas w świat smaków Indii. Poznamy największe i najbardziej znane kuchnie, w których codziennie przygotowywane są dziesiątki tysięcy posiłków. Zobaczymy z bliska między innymi jedną z nowoczesnych kuchni fundacji Akshaya Patra, która dostarcza posiłki dla 1,4 mln dzieci w indyjskich szkołach, czy jadłodajnię inspirowaną działalnością XIX-wiecznego mistyka Sathya Sai Baby.
TheWorldsBiggestCruiseShip_11_Mega Food.jpg
 • Kulinarne wyzwania - emisja 3 listopada od godz. 16:00 i 4 listopada od godz. 11:00

  Kilka tysięcy wymagających gości, największe imprezy, luksusowe hotele, miejsca, w których przewijają się tłumy głodnych ludzi. Poznajcie największe kuchnie, najsprawniejszych kucharzy i szefów, którzy dwoją się i troją, by wydać na czas ogromną liczbę dań. Odwiedźcie z nami lokale z całego świata i sprawdźcie, który z szefów kuchni najlepiej poradzi sobie ze stojącym przed nim ogromnym wyzwaniem, nie tylko kulinarnym, ale i logistycznym.
Kulinarne wyzwania 7.jpg
 • Wietnamski street food - emisja 3 listopada od godz. 14:00 i 4 listopada od godz. 18:00

  Wietnamska kuchnia to nie tylko słynna zupa pho, ale dużo więcej smaków i zapachów. Oprowadzi nas po nich holenderska modelka Miljuschka Witzenhausen, która obecnie zajmuje się swoją nową pasją – gotowaniem. W programie „Wietnamski street food” zabierze nas w niezwykłą podróż po bogactwie ulicznych potraw Wietnamu i pokaże, jak niektóre z nich przygotować we własnej kuchni.
Wietnamski street food 11.jpg
 • Smaki Indii wg Davida Rocco - emisja 3 listopada od godz. 12:30 i 4 listopada od godz. 9:00

  David Rocco wraca do Indii, by podróżować i odkrywać nieznane skarby tego kraju. Pokazuje portugalskie wpływy w Goa, chińską społeczność w Kalkucie oraz pendżabskie tradycje w Amritsarze, a po drodze rozkoszuje się daniami lokalnej kuchni. David z charakterystyczną dla siebie swobodą zaprzyjaźnia się z miejscowymi, by lepiej poznać indyjską kuchnię.
Smaki_Indii_wed_ug_Davida_Rocco.JPG

„Blok programowy: wielkie żarcie” – premiera w weekend 3-4 listopada od godz. 9:00 na kanale Nat Geo People

Załączniki

Pobierz wszystkie

Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People.pdf

pdf | 171 KB

Pobierz
Smaki_Indii_wed_ug_Davida_Rocco.JPG

grafika | 5,42 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 3.jpg

grafika | 7,72 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 8.jpg

grafika | 10,1 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 6.JPG

grafika | 7,82 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 1.jpg

grafika | 7,16 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 2.jpg

grafika | 7 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 4.JPG

grafika | 5,84 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 7.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People.docx

docx | 53 KB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 5.JPG

grafika | 5,8 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na grudzień 

Bohaterowie grudniowych propozycji programowych na kanale Nat Geo People nie będą mieli Świąt. Patrząc na ich życie, można nawet odnieść wrażenie, że to ludzie, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy i jest ona nieodłączną częścią ich codzienności. O kim mowa? O ni
Wizyty bez zapowiedzi i same kłopoty. „Zwierzaki rozrabiaki” pokażą, co oznacza dla nich słowo gościnność

Jak świat długi i szeroki, ludzie i zwierzęta pozostają w… skomplikowanych relacjach. Wszystko dlatego, że i jedni, i drudzy walczą o kawałek ziemi, który mogliby nazwać swoim domem. W serii „Zwierzaki rozrabiaki” nieraz zobaczymy zwierzęta w miejscach, w których nie pow
Hejterzy pisali, że jej miejsce jest w kuchni. Zrobiła im kanapkę na… biegunie południowym. „Polarna wyprawa Jade” w październiku na kanale Nat Geo People

Jade to pozornie skromna australijska nastolatka. Ale ile jej rówieśniczek może określić się polarniczkami? Gdy inne czternastolatki planowały wyjście na imprezę lub uczyły się do sprawdzianu, ona postanowiła zdobyć oba bieguny i przejść lądolód Grenlandii. Choć wielu w to nie wierzyło, Jade w wieku 16 lat zrealizowała swój cel. Dziś zachęca innych, by nigdy nie rezygnowali nawet z najbardziej szalonych marzeń.
Co zrobić, gdy zaginie ukochane zwierzę? Zadzwoń po „Niuchaczy”! Premiera we wrześniu na kanale Nat Geo People

Są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. „Niuchacze” to psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego właściciela, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie tych niezwykłych poszukiwań.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.