Co zrobić, gdy zaginie ukochane zwierzę? Zadzwoń po „Niuchaczy”! Premiera we wrześniu na kanale Nat Geo People

Co zrobić, gdy zaginie ukochane zwierzę? Zadzwoń po „Niuchaczy”! Premiera we wrześniu na kanale Nat Geo People

Są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. „Niuchacze” to psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego właściciela, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie tych niezwykłych poszukiwań.

„Niuchacze” – premiery w czwartki od 6 września od godz. 21:00  na kanale Nat Geo People

Zaginięcie ukochanego zwierzęcia to najgorszy koszmar każdego właściciela. Obawy, że pupilowi coś się stało, że jest głodny lub zmarznięty, a przy tym przerażony w obcym miejscu, spędzają sen z powiek. Poszukiwania przybierają różną formę – rozwieszanie ogłoszeń, posty w mediach społecznościowych, pytanie sąsiadów. By szukać jeszcze skuteczniej, organizacja Dogs Finding Dogs z Baltimore wprowadziła nietypową usługę – ekipa tropicieli z wyszkolonymi psami wyrusza na ulice, by odnaleźć zaginione zwierzęta. Właściciele zguby, którzy czasem tracą już nadzieję na odnalezienie ukochanego pupila, w „Niuchaczach” pokładają ostatnie nadzieje. I zazwyczaj historia znajduje szczęśliwe zakończenie.
Niuchacze 6.jpgNiuchacze 2.jpgTrackers_Ep101_22.jpgTrackers_Ep102_29.jpgTrackers_Ep102_31.jpgTrackers_Ep102_13.jpgNiuchacze 7.jpg
Psy tropiące są gotowe nieść pomoc w każdych warunkach – niezależnie od  pogody czy terenu. Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie  poszukiwań. W każdym odcinku prezentowane są trzy dramatyczne akcje  ratunkowe, prowadzone przez specjalistów od poszukiwania zaginionych  zwierząt domowych. Zobaczymy wiele emocjonujących chwil i wzruszeń,  które towarzyszą właścicielom odnalezionych zwierząt. Będziemy wspólnie  szukać kotów, psów, a także papug i wszelkich innych domowych pupili.  Poznamy wzruszające historie i zobaczymy prawdziwe łzy szczęścia. Seria  „Niuchacze” przynosi też wiele praktycznych porad na temat poszukiwania  zwierząt.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Niuchacze 5.jpg

grafika | 6,78 MB

Pobierz
Niuchacze 3.jpg

grafika | 5,06 MB

Pobierz
Niuchacze 2.jpg

grafika | 4,9 MB

Pobierz
Niuchacze 8.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
Niuchacze 1.jpg

grafika | 620 KB

Pobierz
Gdy zaginie ukochane zwierzę. Niuchacze we wrześniu na Nat Geo People.docx

docx | 203 KB

Pobierz
Gdy zaginie ukochane zwierzę. Niuchacze we wrześniu na Nat Geo People.pdf

pdf | 203 KB

Pobierz
Niuchacze 6.jpg

grafika | 833 KB

Pobierz
Niuchacze 7.jpg

grafika | 804 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Słodkie pieski… z piekła rodem. „Szczeniaki rządzą” w kwietniu na kanale Nat Geo People

„Szczeniaki rządzą” – premiery w niedziele od 8 kwietnia o godz. 20:00
Propozycje programowe Nat Geo People na grudzień 

Bohaterowie grudniowych propozycji programowych na kanale Nat Geo People nie będą mieli Świąt. Patrząc na ich życie, można nawet odnieść wrażenie, że to ludzie, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy i jest ona nieodłączną częścią ich codzienności. O kim mowa? O ni
Wizyty bez zapowiedzi i same kłopoty. „Zwierzaki rozrabiaki” pokażą, co oznacza dla nich słowo gościnność

Jak świat długi i szeroki, ludzie i zwierzęta pozostają w… skomplikowanych relacjach. Wszystko dlatego, że i jedni, i drudzy walczą o kawałek ziemi, który mogliby nazwać swoim domem. W serii „Zwierzaki rozrabiaki” nieraz zobaczymy zwierzęta w miejscach, w których nie pow
Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People

Kolorowe i pachnące, oszałamiające wyglądem, zapachem i smakiem - potrawy i miejsca, które w pierwszy listopadowy weekend pokażemy na kanale Nat Geo People rozwieją wszelkie jesienne mgły i szarości. Nieraz wprawią też widzów w wakacyjny nastrój. Za sprawą Davida Rocco znajdziemy się w Indiach. Zobaczymy też, co można zjeść na ulicach wietnamskich miast i pokażemy kuchenne zaplecza. A wszystko to w bloku programowym „Wielkie żarcie”.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.