Czy chcielibyście wrócić do szkolnych ławek? Już 1 września dzięki Nat Geo People przekonacie się, jak bardzo zmieniła się szkoła

Czy chcielibyście wrócić do szkolnych ławek? Już 1 września dzięki Nat Geo People przekonacie się, jak bardzo zmieniła się szkoła

Opublikowany

Przez ostatnie dwa miesiące korytarze i szkolne ławki świeciły pustkami. 1 września na kanale Nat Geo People zasiądą w nich… dorośli. Zobaczcie, jak odnajdą się w roli uczniów. Czy będą w stanie dostosować się do zasad panujących we współczesnej szkole? Jak wiele zmieniło się przez ostatnie kilkanaście lat? Ten niezwykły eksperyment nie tylko uświadomi, z czym na co dzień w szkole zmagają się dzieci, ale dostarczy też sporej dawki humoru.

„Niezła szkoła” – premiera w sobotę 1 września od godz. 21:00  na kanale Nat Geo People
Niezła szkoła 4.jpg
W tym eksperymencie szkołę opanują dorośli. I wcale nie chodzi o nauczycieli, ale o rodziców, którzy będą towarzyszyć swoim pociechom w codziennych lekcjach i doświadczać zmian, jakie przez ostatnie lata przeszło szkolnictwo. Znowu będą musieli ubrać się w szkolne mundurki, nosić plecak, pisać sprawdziany i dostosować się do panujących reguł. Dzięki temu na własnej skórze doświadczą tego, z czym na co dzień muszą zmagać się ich dzieci. Ten eksperyment będzie też bardzo cennym doświadczeniem, które poprawi ich relacje z pociechami.
Dorośli będą musieli na nowo nauczyć się nawiązywania relacji z kolegami z klasy. Czy będą patrzeć na status materialny i pochodzenie swoich kolegów? Rodzice będą musieli na nowo odkryć w sobie też talent plastyczny i muzyczny. Czy po tylu latach przerwy będą umieli posługiwać się farbami i pędzlami? Jak uda się im organizacja wystawy własnych prac? Czy będą w stanie wystąpić w przedstawieniu przed całą szkołą? Czeka ich także zupełnie inna lekcja informatyki niż te, w jakich sami mieli okazję uczestniczyć w dzieciństwie. Czy będą w stanie nauczyć się kodowania i stworzyć stronę internetową?
Zobaczcie tę podróż w czasie, która u niejednego rodzica wywoła dreszcze. Ale możecie być pewni - nie zabraknie też naprawdę zabawnych sytuacji.
Niezła szkoła 1.jpg
„Niezła szkoła” – premiera w sobotę 1 września od godz. 21:00  na kanale Nat Geo People

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Niezła szkoła we wrześniu na Nat Geo People.docx

docx | 419 KB

Pobierz
Niezła szkoła we wrześniu na Nat Geo People.pdf

pdf | 293 KB

Pobierz
Niezła szkoła 3.jpg

grafika | 10,3 MB

Pobierz
Niezła szkoła 1.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
Niezła szkoła 2.jpg

grafika | 9,94 MB

Pobierz
Niezła szkoła 5.jpg

grafika | 9,56 MB

Pobierz
Niezła szkoła 4.jpg

grafika | 8,85 MB

Pobierz
Niezła szkoła 6.jpg

grafika | 9,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Co zrobić, gdy zaginie ukochane zwierzę? Zadzwoń po „Niuchaczy”! Premiera we wrześniu na kanale Nat Geo People

temu

Są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. „Niuchacze” to psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego właściciela, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie tych niezwykłych poszukiwań.
Królowa ludzkich serc i jej najbliżsi. Blok programowy "Miłość na królewskim dworze" w sierpniu na kanale Nat Geo People

temu

W sierpniu mija 21 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Świat chyba nigdy nie zapomni tej niezwykłej postaci, a jej dorośli synowie, którzy założyli już własne rodziny, dodatkowo przypominają nam o "królowej ludzkich serc". W sierpniu przypomnimy na kanale Nat Geo People film "Diana", którego narratorką jest sama księżna. Z kolei w najnowszych produkcjach "Królewskie wesele", Harry - książęce życie" i "Meghan Markle: hollywoodzka księżniczka" pokażemy życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej od podszewki. Blok programowy "Miłość na królewskim dworze" w sobotę 25 sierpnia od godz. 18:00 na kanale Nat Geo People.
Największe kuchnie… od kuchni. Zobaczcie, jakie „Kulinarne wyzwania” czekają na szefów największych firm gastronomicznych

temu

Kilka tysięcy wymagających gości, największe imprezy, luksusowe hotele, miejsca, w których przewijają się tłumy głodnych ludzi. Poznajcie największe kuchnie, najsprawniejszych kucharzy i szefów, którzy dwoją się i troją, by wydać na czas ogromną liczbę dań. Odwiedźcie z nami lokale z całego świata i sprawdźcie, który z szefów kuchni najlepiej poradzi sobie ze stojącym przed nim ogromnym wyzwaniem, nie tylko kulinarnym, ale i logistycznym.
„Wakacje Nat Geo People” w lipcu na kanale Nat Geo People

temu

Nadchodzi upragniony czas wakacji. Czekają na nie zarówno dzieci zmęczone już szkołą i codziennymi obowiązkami, jak i dorośli, którzy z zapałem wertują katalogi biur podróży w poszukiwaniu idealnego miejsca na letni wypoczynek. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to, jak spędzić urlop – zobaczcie, jakie pomysły mieli inni. Nawet jeśli w tym roku nie uda się wam wyjechać w ciepłe i słoneczne miejsce, przeżyjcie namiastkę takiej podróży z programami, które na lipiec przygotował kanał Nat Geo People. Będzie egzotycznie i luksusowo. Znajdziemy się na morzu, lądzie i w powietrzu. Podróże będą długie i dalekie – zwiedzimy Chiny i Indie, ale też i krótkie – do miejsc niemalże w zasięgu ręki.