Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.

Niezła szkoła
The Class Next Door
Premiery w soboty od 1 września o godz. 21:00
(4x60 min)
ClassNextDoor_Ep101_01 male.jpg
Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby Wasz powrót do szkoły? Zobaczcie zabawny eksperyment, w ramach którego rodzice jedenastolatków wracają do szkolnych ławek i mają okazję poznać realia współczesnej podstawówki. Poznają nauczycieli i będą musieli dostosować się do tych samych praw, obowiązków i standardów, co ich pociechy. Zobaczcie, jak będą czuli się w mundurkach, czy uda im się nawiązać znajomości i przyjaźnie, jak poradzą sobie z przygotowaniem występu artystycznego i wystawy prac plastycznych.
Przewodnik po Rosji 
Russia Travel Guide
Premiery w piątki od 21 września o godz. 21:00 
(10x60 min)
Przewodnik po rosji male.jpg
Miasta i wsie, które odwiedzimy podczas tej podróży po Rosji, mogą być niewielkie, jednak ich historie są naprawdę imponujące i robią ogromne wrażenie. W nowej, 10-odcinkowej serii “Przewodnik po Rosji” będziemy mieli okazję odwiedzić niezwykłe miejsca, poznać ich bogatą historię i na własne oczy zobaczyć zachwycające widoki.
Niuchacze
Trackers
Premiery w czwartki do 6 września o godz. 21:00
(3x60 min)
niuchacze male.jpg
Dogs Finding Dogs to organizacja, która już od pięciu lat działa w Baltimore. Czym się zajmuje i dlaczego jest niezwykła? Pracują tu psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego pana, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! “Niuchacze” są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie poszukiwań. Zobaczymy emocjonalne i dramatyczne akcje, a także będziemy świadkami ich niespodziewanych zwrotów.
Weterynarz z sercem
Yorkshire Vet 4
Premiery w środy od 12 września o godz. 20:00
(11x60 min)
weterynarz z sercem male.jpg
W tym gabinecie zobaczycie wszystkie zwierzęta – duże i małe, do których weterynarze z Yorkshire podchodzą z wielkim sercem. To kolejna odsłona uwielbianej przez widzów serii o niezwykłych pacjentach kliniki doktora Juliana Nortona.
Kulinarne wyzwania
Mega Food
Premiery w poniedziałki od 24 września o godz. 21:00
(6x60 min)
14_MegaFood_AussieSuperPub.jpg
Wybierzcie się z nami w niezwykłą podróż po kuchniach… od kuchni. Jeśli wydaje się Wam, że za ich drzwiami w spokoju kilku kucharzy kroi, gotuje i układa jedzenie na talerzach – zdziwicie się tym widokiem. Zobaczcie, jak wiele osób pracuje nad waszymi daniami, przekonajcie się, że ta praca to nie tylko piękne zapachy i wspaniałe potrawy – to naprawdę ciężki kawałek chleba.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Przewodnik po Rosji 6.jpeg

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 5.jpeg

grafika | 1,17 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 4.jpeg

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 3.jpeg

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 1.jpeg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 2.jpeg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Niuchacze 5.jpg

grafika | 6,78 MB

Pobierz
Niuchacze 3.jpg

grafika | 5,06 MB

Pobierz
Niuchacze 2.jpg

grafika | 4,9 MB

Pobierz
Niuchacze 4.jpg

grafika | 4,48 MB

Pobierz
Niuchacze 8.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
Niuchacze 6.jpg

grafika | 833 KB

Pobierz
Niuchacze 7.jpg

grafika | 804 KB

Pobierz
Niuchacze 1.jpg

grafika | 620 KB

Pobierz
Niezła szkoła 1.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
Niezła szkoła 6.jpg

grafika | 9,43 MB

Pobierz
Niezła szkoła 3.jpg

grafika | 10,3 MB

Pobierz
Niezła szkoła 4.jpg

grafika | 8,85 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 6.JPG

grafika | 7,82 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 8.jpg

grafika | 10,1 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 3.jpg

grafika | 7,72 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 2.jpg

grafika | 7 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 1.jpg

grafika | 7,16 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 4.JPG

grafika | 5,84 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 5.JPG

grafika | 5,8 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_wrzesien_2018.docx

docx | 1,75 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_wrzesien_2018.pdf

pdf | 893 KB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 7.jpeg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
Niezła szkoła 5.jpg

grafika | 9,56 MB

Pobierz
Niezła szkoła 2.jpg

grafika | 9,94 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 7.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na listopad

W listopadzie na kanale Nat Geo People jak zwykle nie zabraknie niezwykłych bohaterów. Tym razem przybliżymy między innymi sylwetki ludzi, którzy na co dzień poświęcają się pomaganiu zwierzętom, dbając o ich życie i zdrowie. I choć moglibyście sądzić, że mowa wyłącznie o weterynarzach – propozycje, które przygotowaliśmy udowodnią, że gabinet weterynaryjny i lekarski fartuch nie są jedynymi atrybutami osób walczących o dobro zwierząt. Poznacie z nami niezwykłego doktora Buckeye’a Bottomsa i ekipy, które nie dopuszczą, by w ich otoczeniu zwierzętom działa się krzywda. A jeśli zdążyliście już zatęsknić za wakacjami – spróbujemy sprawić, byście poczuli się jak podczas urlopu. Jak to zrobimy? Za sprawą kuchni i niezwykłych potraw, których śladem przemierzać będziemy między innymi Indie i Wietnam.
Październik na kanale Nat Geo People

W październiku na kanale Nat Geo People jak zwykle zobaczymy niezwykłych i pełnych pasji ludzi, którzy nie poddają się żadnym, nawet największym przeciwnościom losu. Stawianie czoła wyzwaniom to dla nich codzienność.  Poznamy między innymi niezwykłą, choć bardzo skromną nastolatkę, która wbrew opiniom wątpiących zdobyła oba bieguny i przeszła lądolód Grenlandii. Jade Hameister udowodniła nie tylko sobie, ale i innym, że powątpiewanie w marzenia i możliwości innych nie ma sensu. Udowadniają to też weterynarze, którzy z pasją opiekują się wszystkimi potrzebującymi zwierzętami, nie oglądając się na innych. Wszystkich ulubionych bohaterów, walczących o życie i zdrowie zwierząt zobaczycie w weekendowym bloku programowym „Ludzie i zwierzęta”. A skoro już mowa o pracy – to przyjrzymy się też wyczynom kulinarnym najbardziej znanych i docenianych kucharzy. Zobaczymy, że ich praca to nie sama słodycz.
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 
Lipcowe propozycje Nat Geo People

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.