Jakie Polacy mają sposoby na dolce vita? Zobacz wideo. 

Jakie Polacy mają sposoby na dolce vita? Zobacz wideo. 

Opublikowany

Polacy uwielbiają Włochy od dawna. Dlatego z ciekawością zapytaliśmy ich, z czym kojarzy im się słynne włoskie dolce vita i co robią, by wieść udane życie w Polsce. 

Jak się okazuje potrafimy cieszyć się życiem i na sposobach szukania drobnych przyjemności w codzienności znamy się całkiem nieźle. Lista sprawdzonych porad jest bardzo długa. Czy to wpływ słonecznego lata, czy Polacy w DNA mają umiejętność czerpania z życia garściami? Zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo.
Co to jest dolce vita?
Czym dla ciebie jest dolce vita?
Wszystkich miłośników włoskiej recepty na radość życia zapraszamy już dziś na wyprawę po słonecznej Italii z gospodarzem serii „Dolce vita według Davida Rocco”. David - kanadyjski kucharz z włoskimi korzeniami - w kraju swoich przodków sprawdzi, co tak naprawdę znaczy włoskie dolce vita. Będzie żył, bawił się i jadł jak rasowy mieszkaniec Toskanii. A widzowie wraz z nim będą uczestniczyć w łowieniu ryb w lagunie Orbetello, czy w wielkiej fecie towarzyszącej sieneńskiemu Palio. Każdy odcinek „Dolce vita według Davida Rocco” będzie podróżą w poszukiwaniu źródeł prawdziwie włoskich aromatów i smaków - gelato, octu balsamicznego, czy parmezanu, których wytwórcy są równie ciekawi jak ich produkty. Pierwszy odcinek wielkiej włoskiej przygody w serii „Dolce vita według Davida Rocco” już dziś o 22.00.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.