Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

Opublikowany

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 

Ekskluzywny rejs

 The Cruise 3
Premiery w piątki od 10 sierpnia o godz. 21:00 
(6x60 min)
Regal Princess to jeden z największych luksusowych wycieczkowców na całym świecie. Seria „Ekskluzywny rejs” przeniesie nas na pokład statku płynącego z Kopenhagi do Sankt Petersburga. Kiedy 4000 pasażerów korzysta z atrakcji, kamery pokażą, co dzieje się za kulisami tego wspaniałego rejsu. Wejdźcie z nami za zamknięte drzwi, gdzie w pocie czoła pracuje liczna załoga, dzień i noc dbająca o to, by pasażerowie czuli się komfortowo, a podróż upływała im w luksusach.
Ekskluzywny rejs 5.jpg

Miłość na królewskim dworze

Royal Stunt
Emisja w sobotę 25 sierpnia od godz. 18:00 
 • „Królewskie wesele”  – emisja w sobotę 25 sierpnia  o godz. 18:00

  Cóż to był za ślub! W maju sakramentalne „tak”  powiedzieli sobie książę Harry i Meghan Markle, piękna amerykańska  aktorka. Gdy świat zamarł w oczekiwaniu na to wielkie wydarzenie,  National Geographic nie sprawdził, jak przebiega proces organizacji  królewskiego wesela. To uroczystość, której szczegóły są pilnie  strzeżoną tajemnicą, a dostęp do niej mają naprawdę nieliczni. Ekipa  National Geographic otrzymała szansę, by zbliżyć się do organizatorów  tego niecodziennego wydarzenia. Wśród nich znalazł się między innymi:  Dominic Reid były Mistrz Koronny, który organizował Złoty Jubileusz  Królowej i jej 90. urodziny. To właśnie Dominic był człowiekiem  odpowiedzialnym za to, aby niewiarygodna logistyka królewskiego ślubu  przebiegała płynnie i na najwyższym możliwym poziomie. Co sprawiło, że  ta uroczystość odbiła się echem w każdym zakątku globu? Czym  przygotowanie takiej imprezy różni się od zwykłego wesela? Dokument  „Królewskie wesele” pozwoli nam znaleźć się w samym centrum przygotowań i  sprawdzić, ile pracy wymaga stworzenie odpowiedniej oprawy dla  sakramentalnego „tak” w brytyjskiej rodzinie królewskiej.
Prince_Harry_and_Meghan_Markle.jpg
 • „Diana” – emisja w sobotę 25 sierpnia  o godz. 19:00

  W wyprodukowanym przez National   Geographic Documentary Films   dokumencie „Diana” zobaczymy archiwalne   materiały filmowe i zdjęcia, z   których większość nie była nigdy   wcześniej publikowana. Narratorem  filmu  jest sama księżna Walii, która   komentuje wydarzenia ze swojego  życia. W  dokumencie „Diana” opowiada   ona szczegółowo historię swojego  życia oraz  przedstawia punkt, w jakim   znalazła się w 1991 roku. Z  rozbrajającą  szczerością opisuje swoje   nieszczęśliwe dzieciństwo,  onieśmielenie  podczas pierwszego spotkania z   księciem Karolem w wieku  16 lat i  dramatyzm sytuacji, w jakiej sama   się znalazła, gdy skupiła  się na niej  uwaga całego świata.   Prześladowana przez prasę i  uwielbiana przez cały  naród, który gorąco   wierzył w „bajkowy” romans  następcy tronu i lady  Spencer, Diana była   kompletnie nieprzygotowana,  by poradzić sobie z  przytłaczającym   rozgłosem i sławą. Po latach,  księżna Walii bez emocji  opowiada, jak   czuła się w dniu ślubu.  Opisuje walkę z depresją  poporodową i bulimią   oraz swoje prywatne  zwycięstwo, kiedy zwalczyła w  sobie niepewność i   zaangażowała się w  międzynarodową działalność  humanitarną, by stać się   nową ikoną -  kochaną przez wszystkich „królową  ludzkich serc”.
Diana_1.jpgDiana_011.jpgDiana_05.jpg
 • „Harry –  książęce życie” – emisja w sobotę 25 sierpnia  o godz. 21:30

  Elegancki dżentelmen,  zaangażowany w  działalność  społeczną, zapatrzony w zjawiskowo piękną  żonę. To  dzisiejszy wizerunek  księcia Harry’ego. Ale nie zawsze tak  było.  Poznaliśmy go jako  roześmianego, rudego chłopca, który u boku  brata i  rodziców – księżnej  Diany i księcia Karola, pojawiał się na   oficjalnych uroczystościach. Z  czasem coraz częściej mówiło się o   nieudanym związku książęcej pary i o  ich pozamałżeńskich relacjach.   Wkrótce jednak uwagę świata skupiła  tragedia, której nikt się nie mógł   spodziewać. Harry był 12-letnim  chłopcem, gdy w wypadku samochodowym   zginęła księżna Diana. Jak  opowiedział w wywiadzie udzielonym 20 lat   później, to zdarzenie odcięło  go od emocji i wpędziło w depresję. Jego   dorosłe życie to imprezy,  przelotne romanse, ataki na papparazzich,   narkotyki i kompromitujące  zdjęcia – jak te w mundurze z nazistowskimi   symbolami. Dokument „Harry –  książęce życie” pokaże nie tylko, jaki   wpływ na Harry’ego wywarła  śmierć matki, ale też takie wydarzenia jak   ślub księcia Karola z Camillą  Parker Bowles czy głośny „royal wedding”   jego brata i Kate Middleton.  Dowiemy się też więcej o jego służbie   wojskowej i innych elementach,  które zmieniły Harry’ego z czarnej owcy  w  szanowanego arystokratę.  
 • „Meghan  Markle: hollywoodzka księżniczka” 

  Meghan Markle, poślubiając  księcia  Harry'ego, dołączyła do najsłynniejszej na świecie rodziny  królewskiej.  Historia amerykańskiej aktorki jest niemal bajkowa, ale za  kulisami nie  wszystko jest takie, jak się wydaje. Powiedzenie „żyli  długo i  szczęśliwie” w królewskiej rodzinie nigdy nie było łatwe.  Presja jest  duża, a zasady postępowania tak surowe, że już niejednego  doprowadziły  niemal do szaleństwa. Ostatnią Amerykanką, która dołączyła  do  brytyjskiej rodziny królewskiej, była Wallis Simpson – żona Edwarda  VIII  Windsora. By mogło dojść do tego ślubu, Edward musiał abdykować, a  ich  związek wywołał skandal na dworze i przez lata nie został  zaakceptowany  przez królewską rodzinę. Sztywny protokół dworski nie  pomógł również  Sarah Ferguson, która poślubiła w latach 80. księcia  Yorku. Ostatecznie  para się rozstała, a małżeństwo zakończyło się  głośnym skandalem.  Wszyscy pamiętamy też trudną historię księżnej  Diany, matki Harry’ego,  której historia do dziś fascynuje ludzi na  całym świecie. Czy Harry’emu  uda się ochronić żonę przed trudnościami  życia na dworze? Jak zmienia  się życie po wejściu do brytyjskiej  rodziny królewskiej?
Meghan Markle hollywoodzka księżniczka 4.jpgMeghan Markle hollywoodzka księżniczka 1.jpgMeghan Markle hollywoodzka księżniczka 3.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_sierpień_2018.docx

docx | 243 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_sierpień_2018.pdf

pdf | 273 KB

Pobierz
Diana_10.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
Diana_5.jpg

grafika | 9,72 MB

Pobierz
Diana_12.jpg

grafika | 9,81 MB

Pobierz
Diana_8.jpg

grafika | 2,53 MB

Pobierz
Diana_3.jpg

grafika | 7,68 MB

Pobierz
Diana_11.jpg

grafika | 1,26 MB

Pobierz
Meghan Markle hollywoodzka księżniczka 4.jpg

grafika | 4,63 MB

Pobierz
Meghan Markle hollywoodzka księżniczka 1.jpg

grafika | 360 KB

Pobierz
Meghan Markle hollywoodzka księżniczka 2.jpg

grafika | 444 KB

Pobierz
Meghan Markle hollywoodzka księżniczka 3.jpg

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 5.jpg

grafika | 2,58 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 2.jpg

grafika | 2,56 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 1.jpg

grafika | 2,15 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 6.jpg

grafika | 661 KB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 3.jpg

grafika | 662 KB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 4.jpg

grafika | 620 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na listopad

temu

W listopadzie na kanale Nat Geo People jak zwykle nie zabraknie niezwykłych bohaterów. Tym razem przybliżymy między innymi sylwetki ludzi, którzy na co dzień poświęcają się pomaganiu zwierzętom, dbając o ich życie i zdrowie. I choć moglibyście sądzić, że mowa wyłącznie o weterynarzach – propozycje, które przygotowaliśmy udowodnią, że gabinet weterynaryjny i lekarski fartuch nie są jedynymi atrybutami osób walczących o dobro zwierząt. Poznacie z nami niezwykłego doktora Buckeye’a Bottomsa i ekipy, które nie dopuszczą, by w ich otoczeniu zwierzętom działa się krzywda. A jeśli zdążyliście już zatęsknić za wakacjami – spróbujemy sprawić, byście poczuli się jak podczas urlopu. Jak to zrobimy? Za sprawą kuchni i niezwykłych potraw, których śladem przemierzać będziemy między innymi Indie i Wietnam.
Październik na kanale Nat Geo People

temu

W październiku na kanale Nat Geo People jak zwykle zobaczymy niezwykłych i pełnych pasji ludzi, którzy nie poddają się żadnym, nawet największym przeciwnościom losu. Stawianie czoła wyzwaniom to dla nich codzienność.  Poznamy między innymi niezwykłą, choć bardzo skromną nastolatkę, która wbrew opiniom wątpiących zdobyła oba bieguny i przeszła lądolód Grenlandii. Jade Hameister udowodniła nie tylko sobie, ale i innym, że powątpiewanie w marzenia i możliwości innych nie ma sensu. Udowadniają to też weterynarze, którzy z pasją opiekują się wszystkimi potrzebującymi zwierzętami, nie oglądając się na innych. Wszystkich ulubionych bohaterów, walczących o życie i zdrowie zwierząt zobaczycie w weekendowym bloku programowym „Ludzie i zwierzęta”. A skoro już mowa o pracy – to przyjrzymy się też wyczynom kulinarnym najbardziej znanych i docenianych kucharzy. Zobaczymy, że ich praca to nie sama słodycz.
Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

temu

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.
Lipcowe propozycje Nat Geo People

temu

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.