Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

Opublikowany

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. Choć do września jeszcze chwila, znajdziemy się też… w szkole. Ale nie będzie to tradycyjna klasa podstawówki. W ławkach usiądą rodzicie jedenastolatków i na własnej skórze poczują, jak zmieniła się współczesna szkoła i z czym na co dzień zmagają się ich pociechy. Efekty tego eksperymentu mogą być naprawdę zabawne.

Ekskluzywny rejs
The Cruise 3
Premiery w piątki od 10 sierpnia o godz. 21:00
(6x60 min)
Regal Princess to jeden z największych luksusowych wycieczkowców na całym świecie. Seria „Ekskluzywny rejs” przeniesie nas na pokład statku płynącego z Kopenhagi do Sankt Petersburga. Kiedy 4000 pasażerów korzysta z atrakcji, kamery pokażą, co dzieje się za kulisami tego wspaniałego rejsu. Wejdźcie z nami za zamknięte drzwi, gdzie w pocie czoła pracuje liczna załoga, dzień i noc dbająca o to, by pasażerowie czuli się komfortowo, a podróż upływała im w luksusach.
Ekskluzywny rejs 5.jpg
Niezła szkoła
The Class Next Door
Premiery w soboty od 11 sierpnia o godz. 21:00
(4x60 min)
Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby Wasz powrót do szkoły? Zobaczcie zabawny eksperyment, w ramach którego rodzice jedenastolatków wracają do szkoły, gdzie mają okazję poznać realia współczesnej podstawówki. Będą „uczyć się” razem z innymi dziećmi, poznają nauczycieli i będą musieli dostosować się do tych samych praw, obowiązków i standardów, co ich pociechy. Zobaczcie, jak będą czuli się w mundurkach, czy uda im się nawiązać znajomości i przyjaźnie, jak poradzą sobie z przygotowaniem występu artystycznego i wystawy prac plastycznych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_sierpień_2018.docx

docx | 240 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_sierpień_2018.pdf

pdf | 235 KB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 5.jpg

grafika | 2,58 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 2.jpg

grafika | 2,56 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 1.jpg

grafika | 2,15 MB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 6.jpg

grafika | 661 KB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 3.jpg

grafika | 662 KB

Pobierz
Ekskluzywny rejs 4.jpg

grafika | 620 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Lipcowe propozycje Nat Geo People

temu

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.
Czerwiec na kanale Nat Geo People

temu

Kiedy część z nas planować będzie wakacje i urlopy, na kanale Nat Geo People zobaczymy ludzi, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy. Pasja doktora Buckeye’a Bottomsa - “Weterynarza z Hawajów”, dr K – “Weterynarza do zadań specjalnych” czy psiego behawiorysty Cesara Millana to całe ich życie, w którym nie ma podziału na pracę i czas poza nią. Ale ludzie z misją to nie tylko lekarze. W serii “Megakuchnie” kanał Nat Geo People pokaże tych, którzy za cel postawili sobie, by nie dopuścić, aby w najbliższym otoczeniu ktokolwiek czuł głód.
Maj na kanale Nat Geo People

temu

Biały piasek, palmy, bezchmurne niebo i szum morza. W takich okolicznościach można poczuć się jak w raju. Kanał Nat Geo People zabierze swoich widzów w maju w piękną podróż po "Najpiękniejszych plażach świata". Zobaczymy najciekawsze miejsca w Europie i odległe malownicze zakątki. W tej podróży pełnej pięknych widoków nie zabraknie rozrywki na "Największym statku pasażerskim" i orientalnych "Smaków Afryki wg Davida Rocco".
Kwiecień na kanale Nat Geo People

temu

Wiosenne tygodnie na kanale Nat Geo People upłyną pod znakiem odległych wypraw z niezwykłymi ludźmi, którzy uświadomią nam, jak odmienne od naszego jest życie tysiące kilometrów stąd. Spojrzymy na odległe zakątki świata także pod kątem kulinarnym. Pokażemy też jak bardzo zmienia się życie, kiedy wkracza w nie... szczeniak. Okazuje się, że nasi milusińscy nie zawsze są tacy mili, a ich właściciele muszą znaleźć w sobie dużo determinacji i cierpliwości, by wychować małego psiaka na grzecznego pupila.