„Kossakowski. Szósty zmysł” i „Ladyboys”

„Kossakowski. Szósty zmysł” i „Ladyboys”

Opublikowany

To już w najbliższym tygodniu – 1 października - polscy widzowie będą mogli poznać nowy kanał Nat Geo People. Już od pierwszych minut emisji mogą liczyć na gorące emocje i niesamowite historie z całego świata. Pierwszego wieczoru, od godz. 20:00,  zobaczymy dwie, szczególnie kontrowersyjne propozycje Kossakowski. Szósty zmysł” oraz „Ladyboys”.

1 października od godz. 20:00  zapraszamy widzów na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w dwóch odcinkach jego programu poświęconemu uzdrowicielom stosującym niekonwencjonalne i zaskakującego często metody leczenia na Ukrainie. Gospodarz na własnej skórze będzie doświadczał ich mocy, a widzowie będą mogli poznać do czego zdolni są ludzie, którzy pragną odzyskać zdrowie.

Zaraz potem zobaczymy serię dokumentalną pod tytułem „Ladyboys”, w której autorzy zabiorą nas za kulisy trasgenderowego świata w Tajlandii. Bohaterami programu są nie tylko Tajowie, ale także poszukujący swojej prawdziwej tożsamości turyści z Zachodu. Jak walczą o akceptację i skąd czerpią motywację, by nie ulegać społecznym naciskom? Tego dowiemy się 1 października, od godz. 21:00, kiedy to premierę będą miały wyjątkowo aż dwa odcinki. 

Informacje i materiały na temat programów „Kossakowski. Szósty zmysł” i „Ladyboys” oraz zdjęcia znajdują się w załączniku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kossakowski._Sz_sty_zmys__na_Nat_Geo_People.docx

docx | 40,4 KB

Pobierz
3.jpg

grafika | 43,5 KB

Pobierz
2.jpg

grafika | 205 KB

Pobierz
1.jpg

grafika | 79,8 KB

Pobierz
Ladyboys_na_Nat_Geo_People.docx

docx | 36,2 KB

Pobierz
4.jpg

grafika | 54,4 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.