Największe kuchnie… od kuchni. Zobaczcie, jakie „Kulinarne wyzwania” czekają na szefów największych firm gastronomicznych

Największe kuchnie… od kuchni. Zobaczcie, jakie „Kulinarne wyzwania” czekają na szefów największych firm gastronomicznych

Opublikowany

Kilka tysięcy wymagających gości, największe imprezy, luksusowe hotele, miejsca, w których przewijają się tłumy głodnych ludzi. Poznajcie największe kuchnie, najsprawniejszych kucharzy i szefów, którzy dwoją się i troją, by wydać na czas ogromną liczbę dań. Odwiedźcie z nami lokale z całego świata i sprawdźcie, który z szefów kuchni najlepiej poradzi sobie ze stojącym przed nim ogromnym wyzwaniem, nie tylko kulinarnym, ale i logistycznym.

„Kulinarne wyzwania” – premiera w poniedziałek 2 lipca od godz. 19:00 na kanale Nat Geo People
Wyobraźcie sobie kilkutysięczny tłum ludzi. A teraz pomyślcie, że wszyscy są głodni i jednocześnie wchodzą do jednej restauracji. W kuchni musi być naprawdę gorąco. Seria „Kulinarne wyzwania” zabierze nas na zaplecza pubów, restauracji, miejsc, gdzie zbierają się tłumy ludzi, których trzeba szybko i smacznie nakarmić.
Kulinarne wyzwania 5.jpg
W pierwszym odcinku serii przeniesiemy się do największego pubu w Australii. Tutaj dwunastu kucharzy będzie uwijać się, by przyjąć kilka tysięcy gości. Na przygotowania do tej wielkiej uczty mają bardzo niewiele czasu. Zakupy i gotowanie – wszystko musi być zrobione w cztery dni.
W kolejnym odcinku zawitamy do Florencji. Jeśli myślicie, że znajdziemy się w małej klimatycznej knajpce – jesteście w błędzie. Będziemy na Men’s Fashion Week, razem z tłumem zaproszonych gości, którzy przyjadą nie tylko podziwiać najnowsze trendy mody, ale zechcą też dobrze zjeść.
A jak wygląda stołówka pracownicza największego hotelu w Singapurze? Jedno jest pewne - jest wypełniona po brzegi głodnymi pracownikami. Hotel jest ogromny, pracują tu tabuny ludzi, a to znaczy, że w miejscu, które zobaczycie, codziennie wydaje się tysiące posiłków.
Czwarty odcinek przeniesie nas do wodnego parku rozrywki w Orlando. Rozbawieni i wygłodniali, mniejsi i więksi turyści szturmują tutejsze bary i restauracje w poszukiwaniu smacznych i przede wszystkim pożywnych posiłków.  Dlatego właśnie, żeby ich nie zawieść, praca w tutejszych punktach gastronomicznych trwa całą dobę.
Na koniec wzbijemy się w przestworza. Kilkugodzinny lot to dużo czasu, by spróbować pokładowej kuchni. Czy zastanawialiście się kiedyś, kto przygotowuje serwowane w samolotach dania? A czy wiecie, że czasem na wymianę cateringu ekipa ma tylko godzinę? Zobaczcie, jak wygląda kuchenno-logistyczna presja czasu.
Kulinarne wyzwania 2.jpgKulinarne wyzwania 6.JPGKulinarne wyzwania 7.jpgKulinarne wyzwania 8.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Kulinarne wyzwania w lipcu na Nat Geo People.docx

docx | 4,97 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania w lipcu na Nat Geo People.pdf

pdf | 256 KB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 5.jpg

grafika | 7,55 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 6.JPG

grafika | 7,82 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 2.jpg

grafika | 6,45 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 1.jpg

grafika | 7,72 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 4.jpg

grafika | 7,11 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 3.jpg

grafika | 5,7 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 7.jpg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 8.jpg

grafika | 849 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Afrykańska kuchnia niejedno ma imię. „Smaki Afryki według Davida Rocco” w maju na kanale Nat Geo People

temu

Miłośnikom kuchni nie trzeba przedstawiać Davida Rocco. Znany szef kuchni od lat przybliża widzom specjały kuchni włoskiej. Dużą popularnością cieszyła się też jego seria „Smaki Indii według Davida Rocco”. Teraz ten znakomity kucharz wyrusza w kulinarną podróż po kolejnym kontynencie, by w 13-odcinkowej serii pokazać prawdziwe delicje afrykańskich regionów.
Azjatycka kuchnia, jakiej nie znacie. „Wietnamski street food” w kwietniu na kanale Nat Geo People

temu

Jeśli wietnamska kuchnia kojarzy ci się tylko z zupą pho, koniecznie udaj się w kulinarną podróż z holenderską modelką Miljuschką Witzenhausen, która obecnie zajmuje się swoją nową pasją – gotowaniem. W programie „Wietnamski street food” zabierze nas w niezwykłą podróż po bogactwie ulicznych potraw Wietnamu i pokaże, jak niektóre z nich przygotować we własnej kuchni.
Gok Wan i chińska kuchnia w zupełnie nowym wydaniu. Już wkrótce na kanale Nat Geo People

temu

Czy mająca już tysiące lat chińska kuchnia powinna trzymać się tradycyjnych receptur czy ewoluować, oferując nowe modyfikacje smaków? W serii „Gok Wan: oblicza chińskiej kuchni”, tytułowy bohater podróżuje w różne zakątki świata odkrywając, jak chińska kuchnia zmieniła się poza granicami kraju. Odwiedzi emigrantów, posiadających własne restauracje i receptury, w których tradycyjne potrawy tworzą miks z lokalnymi składnikami, odkrytymi poza ojczyzną. 
Kulinarne przygody zwariowanej Malezyjki. „Artystyczna kuchnia Poh” już wkrótce na kanale Nat Geo People

temu

Czy wielka pasja może być sposobem na życie? Poh udowadnia, że tak! Całe jej życie kręci się wokół jedzenia – uwielbia gotować i wyszukiwać nowe składniki! Dąży do tego, by otworzyć własny biznes w gastronomii. Czy spełni swoje marzenia? „Artystyczna kuchnia Poh”, już od 29 sierpnia na antenie Nat Geo People.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.