Potrafią być niesforne i przysporzyć sporo problemów, ale jak ich nie kochać? Urocze psiaki mają w lipcu swoje święto na kanale Nat Geo People

Potrafią być niesforne i przysporzyć sporo problemów, ale jak ich nie kochać? Urocze psiaki mają w lipcu swoje święto na kanale Nat Geo People

Opublikowany

1 lipca to niezwykła data w kalendarzu miłośników domowych czworonogów. To obchodzony w Polsce od 2007 roku Dzień Psa. Ma on na celu uczczenie wspaniałej, trwającej już kilkanaście tysięcy lat przyjaźni między ludźmi i psami. Kanał Nat Geo People przyłącza się do świętowania i właśnie tego dnia psom dedykuje cały wieczór.

Blok programowy „Dzień psa” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 19:00 na kanale Nat Geo People
Psiaki w wielkim świecie 7.jpg
Choć najczęściej kojarzą nam się z uroczymi domowymi pupilami, codzienne życie z nimi to nie tylko radość i zabawa. Przynajmniej nie dla właścicieli. Ale bezwarunkowa miłość, jaką obdarzają swoich właścicieli, nie pozwala złościć się na nie nawet wtedy, kiedy pogryzą meble, rozszarpią na strzępy poduszki, czy pędzą slalomem między meblami w gonitwie za ulubioną zabawką. A jak wygląda świat z psiej perspektywy? Z pewnością jest pełen wyzwań i przeszkód. Każda nowa sytuacja może przeobrazić się w pełne uroku widowisko dla psich właścicieli. Oglądanie zmagań szczeniaka z rzeczywistością to niekończące się pasmo uśmiechów, westchnięć i wzruszeń. „Psiaki w wielkim świecie” pokażą zbiór materiałów zarejestrowanych przez właścicieli zwierząt, a także ciekawostki na temat rozwoju psów. Będzie można zobaczyć, jak maluchy uczą się pić wodę, wspinać po schodach czy uciekać przed dziećmi.
Psiaki w wielkim świecie 2.jpgPsiaki w wielkim świecie 5.jpgPsiaki w wielkim świecie 6.jpgPsiaki w wielkim świecie 3.jpg
„Psiaki w wielkim świecie” – emisja w niedzielę o godz. 19:00 na kanale Nat Geo People
Z codziennymi problemami właścicieli niesfornych pupili mierzy się amerykański badacz i obserwator psich zachowań - Cesar Millan. Jak pokazuje jego doświadczenie, lista kłopotliwych zachowań czworonogów może być naprawdę długa. Nie przeraża to jednak Cesara, który natychmiast wkracza do akcji. Behawiorysta najpierw przeprowadza konsultację z właścicielami, a następnie spotyka się z psem, by przekonać się, co tak naprawdę stanowi problem. Dzięki swoim niezwykłym, umiejętnościom i znajomości psiej psychiki, Cesar znajduje sposób, by zmienić zachowania zwierzęcia i wzbudzić podziw ich właścicieli.
Cesar Millan male.jpg
„Cesar Millan na ratunek” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 20:00 do 23:00 na kanale Nat Geo People

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dzień psa w lipcu na Nat Geo People.docx

docx | 365 KB

Pobierz
Dzień psa w lipcu na Nat Geo People.pdf

pdf | 287 KB

Pobierz
Ep101_018_Cesar911.JPG

grafika | 7,19 MB

Pobierz
Ep102_010_Cesar911.JPG

grafika | 5,81 MB

Pobierz
Ep101_017_Cesar911.JPG

grafika | 5,93 MB

Pobierz
Ep102_006_Cesar911.JPG

grafika | 5,17 MB

Pobierz
HardTarget_009_Cesar911III.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz
HollysTerror_10_Cesar911s2.jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 7.jpg

grafika | 6,67 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 1.jpg

grafika | 6,16 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 2.jpg

grafika | 6,29 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 5.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 4.jpg

grafika | 5,72 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 6.jpg

grafika | 5,56 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 3.jpg

grafika | 5,6 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Obłędne smaki i zniewalające zapachy. Początek listopada to prawdziwa uczta na kanale Nat Geo People

temu

Kolorowe i pachnące, oszałamiające wyglądem, zapachem i smakiem - potrawy i miejsca, które w pierwszy listopadowy weekend pokażemy na kanale Nat Geo People rozwieją wszelkie jesienne mgły i szarości. Nieraz wprawią też widzów w wakacyjny nastrój. Za sprawą Davida Rocco znajdziemy się w Indiach. Zobaczymy też, co można zjeść na ulicach wietnamskich miast i pokażemy kuchenne zaplecza. A wszystko to w bloku programowym „Wielkie żarcie”.
Hejterzy pisali, że jej miejsce jest w kuchni. Zrobiła im kanapkę na… biegunie południowym. „Polarna wyprawa Jade” w październiku na kanale Nat Geo People

temu

Jade to pozornie skromna australijska nastolatka. Ale ile jej rówieśniczek może określić się polarniczkami? Gdy inne czternastolatki planowały wyjście na imprezę lub uczyły się do sprawdzianu, ona postanowiła zdobyć oba bieguny i przejść lądolód Grenlandii. Choć wielu w to nie wierzyło, Jade w wieku 16 lat zrealizowała swój cel. Dziś zachęca innych, by nigdy nie rezygnowali nawet z najbardziej szalonych marzeń.
Co zrobić, gdy zaginie ukochane zwierzę? Zadzwoń po „Niuchaczy”! Premiera we wrześniu na kanale Nat Geo People

temu

Są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. „Niuchacze” to psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego właściciela, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie tych niezwykłych poszukiwań.
Czy chcielibyście wrócić do szkolnych ławek? Już 1 września dzięki Nat Geo People przekonacie się, jak bardzo zmieniła się szkoła

temu

Przez ostatnie dwa miesiące korytarze i szkolne ławki świeciły pustkami. 1 września na kanale Nat Geo People zasiądą w nich… dorośli. Zobaczcie, jak odnajdą się w roli uczniów. Czy będą w stanie dostosować się do zasad panujących we współczesnej szkole? Jak wiele zmieniło się przez ostatnie kilkanaście lat? Ten niezwykły eksperyment nie tylko uświadomi, z czym na co dzień w szkole zmagają się dzieci, ale dostarczy też sporej dawki humoru.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.