Potrafią być niesforne i przysporzyć sporo problemów, ale jak ich nie kochać? Urocze psiaki mają w lipcu swoje święto na kanale Nat Geo People

Potrafią być niesforne i przysporzyć sporo problemów, ale jak ich nie kochać? Urocze psiaki mają w lipcu swoje święto na kanale Nat Geo People

Opublikowany

1 lipca to niezwykła data w kalendarzu miłośników domowych czworonogów. To obchodzony w Polsce od 2007 roku Dzień Psa. Ma on na celu uczczenie wspaniałej, trwającej już kilkanaście tysięcy lat przyjaźni między ludźmi i psami. Kanał Nat Geo People przyłącza się do świętowania i właśnie tego dnia psom dedykuje cały wieczór.

Blok programowy „Dzień psa” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 19:00 na kanale Nat Geo People
Psiaki w wielkim świecie 7.jpg
Choć najczęściej kojarzą nam się z uroczymi domowymi pupilami, codzienne życie z nimi to nie tylko radość i zabawa. Przynajmniej nie dla właścicieli. Ale bezwarunkowa miłość, jaką obdarzają swoich właścicieli, nie pozwala złościć się na nie nawet wtedy, kiedy pogryzą meble, rozszarpią na strzępy poduszki, czy pędzą slalomem między meblami w gonitwie za ulubioną zabawką. A jak wygląda świat z psiej perspektywy? Z pewnością jest pełen wyzwań i przeszkód. Każda nowa sytuacja może przeobrazić się w pełne uroku widowisko dla psich właścicieli. Oglądanie zmagań szczeniaka z rzeczywistością to niekończące się pasmo uśmiechów, westchnięć i wzruszeń. „Psiaki w wielkim świecie” pokażą zbiór materiałów zarejestrowanych przez właścicieli zwierząt, a także ciekawostki na temat rozwoju psów. Będzie można zobaczyć, jak maluchy uczą się pić wodę, wspinać po schodach czy uciekać przed dziećmi.
Psiaki w wielkim świecie 2.jpgPsiaki w wielkim świecie 5.jpgPsiaki w wielkim świecie 6.jpgPsiaki w wielkim świecie 3.jpg
„Psiaki w wielkim świecie” – emisja w niedzielę o godz. 19:00 na kanale Nat Geo People
Z codziennymi problemami właścicieli niesfornych pupili mierzy się amerykański badacz i obserwator psich zachowań - Cesar Millan. Jak pokazuje jego doświadczenie, lista kłopotliwych zachowań czworonogów może być naprawdę długa. Nie przeraża to jednak Cesara, który natychmiast wkracza do akcji. Behawiorysta najpierw przeprowadza konsultację z właścicielami, a następnie spotyka się z psem, by przekonać się, co tak naprawdę stanowi problem. Dzięki swoim niezwykłym, umiejętnościom i znajomości psiej psychiki, Cesar znajduje sposób, by zmienić zachowania zwierzęcia i wzbudzić podziw ich właścicieli.
Cesar Millan male.jpg
„Cesar Millan na ratunek” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 20:00 do 23:00 na kanale Nat Geo People

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dzień psa w lipcu na Nat Geo People.docx

docx | 365 KB

Pobierz
Dzień psa w lipcu na Nat Geo People.pdf

pdf | 287 KB

Pobierz
Ep101_018_Cesar911.JPG

grafika | 7,19 MB

Pobierz
Ep102_010_Cesar911.JPG

grafika | 5,81 MB

Pobierz
Ep101_017_Cesar911.JPG

grafika | 5,93 MB

Pobierz
Ep102_006_Cesar911.JPG

grafika | 5,17 MB

Pobierz
HardTarget_009_Cesar911III.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz
HollysTerror_10_Cesar911s2.jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 7.jpg

grafika | 6,67 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 1.jpg

grafika | 6,16 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 2.jpg

grafika | 6,29 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 5.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 4.jpg

grafika | 5,72 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 6.jpg

grafika | 5,56 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 3.jpg

grafika | 5,6 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prawdziwa zawodowa pasja. „Weterynarz z Hawajów” w czerwcu na kanale Nat Geo People

temu

Dr Buckeye Bottoms nigdy nie wychodzi z domu bez swojego psa Kevina i desek surfingowych. Codziennie przemierza setki kilometrów bocznymi drogami Hawajów, by nieść pomoc chorym zwierzętom. Za biuro służy mu samochód, którym dociera wszędzie tam, gdzie inni weterynarze zaglądają niechętnie. To trudne zadanie, ale nie dla dr. Buckeye’a Bottomsa, który nie wyobraża sobie życia i pracy gdzie indziej. Nie mógłby też robić niczego innego niż dbanie o zdrowie, dobrą kondycję i szczęśliwe życie zwierząt na Hawajach.
Afrykańska kuchnia niejedno ma imię. „Smaki Afryki według Davida Rocco” w maju na kanale Nat Geo People

temu

Miłośnikom kuchni nie trzeba przedstawiać Davida Rocco. Znany szef kuchni od lat przybliża widzom specjały kuchni włoskiej. Dużą popularnością cieszyła się też jego seria „Smaki Indii według Davida Rocco”. Teraz ten znakomity kucharz wyrusza w kulinarną podróż po kolejnym kontynencie, by w 13-odcinkowej serii pokazać prawdziwe delicje afrykańskich regionów.
Majówka na kanale Nat Geo People

temu

Majówka to doskonały czas na podróż. Jeśli chcesz uniknąć korków i zatłoczonych miejsc, mamy doskonałą propozycję! Nie wymaga ona nawet wychodzenia z domu. W ciągu tygodnia przemierzysz z nami „Najpiękniejsze plaże świata”, udasz się w „Słoneczny rejs”, zobaczysz „Największy statek pasażerski” i najcenniejsze europejskie skarby. 
Azjatycka kuchnia, jakiej nie znacie. „Wietnamski street food” w kwietniu na kanale Nat Geo People

temu

Jeśli wietnamska kuchnia kojarzy ci się tylko z zupą pho, koniecznie udaj się w kulinarną podróż z holenderską modelką Miljuschką Witzenhausen, która obecnie zajmuje się swoją nową pasją – gotowaniem. W programie „Wietnamski street food” zabierze nas w niezwykłą podróż po bogactwie ulicznych potraw Wietnamu i pokaże, jak niektóre z nich przygotować we własnej kuchni.