Lipcowe propozycje Nat Geo People

Lipcowe propozycje Nat Geo People

Opublikowany

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.

Szczeniaki rządzą
Puppy Days Marathon
Emisja w sobotę 30 czerwca od godz. 9:00 do 15:00
Szczeniaki rządzą 1.jpg
Beztroska zabawa i zachwyty nad uroczą nieporadnością kilkutygodniowego szczeniaka to tylko jedna strona medalu. Sześć rodzin, które zdecydowały się zaadoptować małe pieski, musi liczyć się z wyzwaniem podobnym do opieki nad niemowlęciem. Opiekunów czekają więc nieprzespane noce, stres związany ze zdrowiem malucha i wiele wychowawczych wyzwań. W tych zmaganiach, okraszonych ogromną dawną szczenięcego uroku, będziemy towarzyszyć im przez cały dzień z maratonem serii „Szczeniaki rządzą”.
Dzień psa
Emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 19:00 do 23:00

Od 2007 roku obchodzimy w Polsce Dzień Psa, który przypada 1 lipca. Ma  on na celu uczczenie wspaniałej, trwającej już kilkanaście tysięcy lat  przyjaźni między ludźmi i psami, a także nagłośnienie akcji związanych z  pomocą bezdomnym czworonogom. Kanał Nat Geo People przyłącza się do  świętowania i właśnie psom poświęci cały wieczór 1 lipca.
Psiaki w wielkim świecie
Puppies vs. the World
Emisja w niedzielę 1 lipca o godz. 19:00
Psiaki w wielkim świecie 7.jpg
Świat widziany oczami szczeniąt jest pełen wyzwań i przeszkód. Każda nowa sytuacja może przeobrazić się w pełne uroku widowisko. Oglądanie zmagań szczeniaka z rzeczywistością to niekończące się pasmo uśmiechów, westchnięć i wzruszeń. Zaprezentowane zostaną materiały zarejestrowane przez właścicieli zwierząt, a także ciekawostki na temat rozwoju psów. Będzie można zobaczyć, jak maluchy uczą się pić wodę, wspinać po schodach czy uciekać przed dziećmi.
Cesar Millan na ratunek
Cesar 911 (2018 Compilations)
Emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 20:00
Cesar911_male.jpg
Amerykański badacz i obserwator psich zachowań Cesar Millan mierzy się z problemami właścicieli z ich niesfornymi pupilami. Jak się okazuje, lista kłopotliwych zachowań czworonogów jest naprawdę długa. Nie przeraża to jednak Cesara, który natychmiast wkracza do akcji. Behawiorysta najpierw przeprowadza konsultację z właścicielami, a następnie spotyka się z psem, by przekonać się, co tak naprawdę stanowi problem. Dzięki swoim niezwykłym, umiejętnościom i znajomości psiej psychiki, Cesar znajduje sposób, by zmienić zachowania zwierzęcia i wzbudzić podziw ich właścicieli.
Kulinarne wyzwania
Mega Food
Premiery w poniedziałki od 2 lipca o godz. 19:00 (6x60 min)
Kulinarne wyzwania 5.jpgKulinarne wyzwania 6.JPGKulinarne wyzwania 7.jpgKulinarne wyzwania 8.jpgKulinarne wyzwania 2.jpg
Zobacz od zaplecza największe i najbardziej ruchliwe kuchnie świata, w których każdy zna swoją rolę i potrafi z zamkniętymi oczami przygotować najlepsze dania. W „Kulinarnych wyzwaniach” zobaczymy najbardziej skomplikowane logistycznie przedsięwzięcia gastronomiczne. Przekonamy się, czego wymaga przygotowanie posiłków dla tysięcy pasażerów linii lotniczych albo zapewnienie poczęstunku dla trudnej do przewidzenia liczby gości na imprezach masowych. Podejrzymy kulisy pracy firm cateringowych, obsługujących wielkie wydarzenia oraz przedsiębiorstw spełniających najbardziej surowe wymagania współczesnej turystyki.

Weterynarz do zadań specjalnych
Dr. K’s Exotic Animal ER Compilations 2
Emisja w soboty od 14 lipca o godz. 19:00 (2x60 min)
Weterynarz do zadań specjalnych male.jpg
Dr Susan Kelleher jest właścicielką jednej z najbardziej obleganych klinik dla egzotycznych zwierząt na południu Florydy. Wraz ze swoim wykwalifikowanym i oddanym personelem zajmuje się grupą wyjątkowych pacjentów, do których należą m.in. kangury, małpy, egzotyczne ptaki, króliki, ryby i wszelkie inne zwierzęta, które potrzebują pomocy. "Każde zwierzę oprócz psów i kotów – jeśli zmieści się w drzwiach, wyleczę je!" – to motto dr Kelleher.
Wakacje Nat Geo People
NGP Summer
Emisja przez całe lato od 1 lipca w godzinach:
od poniedziałku do piątku – 13:00-16:00
wtorki – 19:00-22:00
piątki – 19:00-23:00
soboty – 8:00-17:00
niedziele – 8:00-10:00 oraz 14:00-20:00
Nareszcie nadszedł upragniony czas wakacji. To moment, gdy przeglądamy katalogi biur podróży, oferty hoteli i linii lotniczych, a czasem szukamy też wyjątkowych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Wakacyjna oferta Nat Geo People będzie na pewno inspiracją zarówno pod względem przepięknych miejsc, jak i pomysłów na urlop inny niż wszystkie.
 • Indyjska przygoda – emisja 1 lipca o godz. 9:00 i 9:30, 3, 10, 17 lipca o godz. 19:00 i 19:30, 13 lipca od godz. 19:00 do 22:00, 24, 25, 26 lipca o godz. 14:00 i 14:30

  Francis Brennan to znany ze swej gościnności właściciel pięciogwiazdkowego Park Hotelu w Kenmare. Występuje także w irlandzkiej telewizji RTE jako prezenter i gospodarz programu „At Your Service”. Podróż do Indii wraz z grupą urlopowiczów to jego druga tego typu wyprawa. Za pierwszym razem zabrał swoich gości na wycieczkę autokarową po Europie. „Indyjska przygoda” to nie lada wyzwanie organizacyjne, a przede wszystkim wspaniały dziennik podróży pełen ciekawostek i emocjonujących wrażeń.
Indyjska przygoda (5).jpg
 • Krótki wypad – emisja w niedziele od 8 lipca o godz. 9:00 i 9:30 oraz 27, 30 i 31 lipca o 15:00 i 15:30

  Seria podróżnicza, w której dwójka prowadzących – Joe Lindsay oraz Aoibhinn Ni Shuilleabhain – prezentują ciekawe miejsca na świecie, idealne na wakacyjny wypoczynek. Zawitają m.in. do USA, Portugalii, Turcji czy Maroka, pokazując największe atrakcje turystyczne, które warto odwiedzić. Prowadzący wybiorą się również do Krakowa, by pokazać widzom skarby miasta - Rynek Główny, Sukiennice, Bazylikę Mariacką oraz Wawel, zrobić zakupy w Hali Targowej, przemierzyć miasto rowerem, docierając m.in. do krakowskiego getta i fabryki Schindlera, czy spróbować tradycyjnych polskich pierogów.
Krótki wypad Krakow 2.jpgKrótki wypad Krakow 1.jpgKrótki wypad (2) male.jpgKrótki wypad.jpg
 • Słoneczny rejs – emisja 19, 20 i 23 lipca o godz. 13:00 i 14:00, 24 i 31 lipca o 19:00

  Wybierz się w podróż i poznaj tajniki świata wielkich wycieczkowców. Na czym polega fenomen tego wciąż rozrastającego się sektora turystycznego? Pasażerowie mają się tu czuć jak w raju. Niezależnie od pogody, pory dnia lub nocy, ta podróż ma być wyjątkowa i niczym niezakłócona. Żeby tak było, sztab ludzi ciężko pracuje pod pokładem największych wycieczkowców świata, by dostarczyć podróżnym niezapomnianych wrażeń i zadbać o ich komfort.
Słoneczny rejs_2_s.jpg
 • Chiny za zamkniętymi drzwiami – emisja w dni powszednie od 19 do 26 lipca o 15:00

  Bracia Peter i Jeff Hutchensowie, fotografowie „National Geographic” i dokumentaliści, ruszają w podróż życia. Chcą poznać Chiny u progu nowej ery – kraju w ekspresowym tempie bogacącego się, rozbudowującego infrastrukturę, podlegającego przemianom społecznym, w którym na każdym kroku widoczne są ślady starożytnej historii. Poszukiwanie dowodów na to, jak nowoczesność przenika się z tradycją, zaprowadzi ich nie tylko w piękne, znane miejsca, ale także w odludne, niedostępne tereny.
 • Pacyfik i ja – emisja 5, 6, 9 lipca o godz. 13:00 i 14:00

  Ellis Emmett wyrusza w niezwykłą podróż przez Południowy Pacyfik. Podróżnik poznaje fascynujące kultury ludów zamieszkujących wyspy: Marshalla, Tonga, Fidżi, Wallis i Futuna oraz Kiribati.
Pacyfik i ja_EP103_06_1.jpg
 • Ekskluzywny rejs 1 i 2 – emisja 2,3,4 lipca o godz. 13:00 i 14:00, 15, 22 lipca w godz. 17-20:00, 20, 27 lipca o godz. 21:00 i 22:00

  Program pokazuje dwa równoległe światy – beztroskie wakacje 4000 pasażerów cieszących się urokami rejsu oraz pracującą w pocie czoła załogę.
 • Luksusowe hotele: Shelbourne 1 i 2 – emisja w soboty 21 i 28 lipca o godz. 16:00 i 16:30

  Hotel Shelbourne stoi w samym sercu Dublinu od niemal dwustu lat. Gościli w nim przedstawiciele elit, monarchowie, rewolucjoniści, przywódcy polityczni i gwiazdy. Po raz pierwszy w dziejach hotelu ekipa filmowa dostała pozwolenie, by wejść do środka z kamerą. Twórcy dowiedzą się, jak wygląda praca w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu, poznają jego historie i sekrety pracowników.
Luksusowe hotele Shelbourne (2).jpg
 • Europa w zasięgu ręki – emisja w niedziele 1 i 8 lipca o godz. 17:00 i 18:00, w dni powszednie od 10 do 16 lipca w godz. 13-16:00, w piątki 20 i 27 lipca o godz. 19:00 i 20:00

  Ashley to żądna przygód podróżniczka. Poszukując perełek Starego Kontynentu, prezentuje widzom uroki Chorwacji, Słowenii, Łotwy i Szwajcarii.
Europa w zasięgu ręki 2.jpg
 • Najpiękniejsze plaże świata – emisja 1, 7, 8, 14 lipca o godz. 8:00, 1, 8, 15 lipca o godz. 14:00 i 15:00, 3 i 10 lipca o godz. 21:00, 17 i 18  lipca w godz. 13-16:00, 17, 24, 31 lipca o godz. 20:00, 21 lipca w godz. 9-15:00

  Biały delikatny piasek pod stopami, łagodna bryza, turkusowa woda i cichy szum tropikalnych liści – istny raj. Tylko gdzie go znaleźć? Widok niektórych plaż naprawdę zapiera dech w piersiach. Razem z kamerami przemierzymy je wzdłuż i wszerz, by odnaleźć prawdziwe perełki. Od meksykańskich kurortów, przez Wietnam, Malezję, Francję czy Nową Kaledonię, aż po wyspy Pacyfiku. Przyjrzymy się, jakie atrakcje dostępne są dla turystów oraz jak wygląda życie lokalnych mieszkańców, dla których ten raj na ziemi jest codziennością.
Najpiękniejsze plaże świata 4.jpgNajpiękniejsze plaże świata 7.jpgNajpiękniejsze plaże świata 9.jpgNajpiękniejsze plaże świata_1_s.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Słoneczny rejs 8.jpg

grafika | 2,76 MB

Pobierz
Słoneczny rejs 7.jpg

grafika | 553 KB

Pobierz
Słoneczny rejs 6.jpg

grafika | 2,75 MB

Pobierz
słoneczny rejs 5.jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
słoneczny rejs 3.jpg

grafika | 505 KB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata 5.jpg

grafika | 4,58 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata 3.jpeg

grafika | 6,91 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata.jpeg

grafika | 9,14 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata 2.JPG

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata 4.jpg

grafika | 1,8 MB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 1.jpg

grafika | 839 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 6.jpg

grafika | 954 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 4.jpg

grafika | 589 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 5.jpg

grafika | 869 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 2.jpg

grafika | 727 KB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 5.jpg

grafika | 2,02 MB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 4.jpg

grafika | 1,45 MB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 1.jpg

grafika | 421 KB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 2.jpg

grafika | 223 KB

Pobierz
Cesar Millan 3.JPG

grafika | 5,9 MB

Pobierz
Cesar Millan 2.JPG

grafika | 5,86 MB

Pobierz
Cesar Millan 6.JPG

grafika | 6,78 MB

Pobierz
Cesar Millan male.jpg

grafika | 498 KB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 6.JPG

grafika | 7,82 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 3.jpg

grafika | 5,7 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 2.jpg

grafika | 6,45 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 1.jpg

grafika | 7,72 MB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 8.jpg

grafika | 849 KB

Pobierz
Kulinarne wyzwania 7.jpg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 3.jpg

grafika | 5,6 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 2.jpg

grafika | 6,29 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 1.jpg

grafika | 6,16 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 7.jpg

grafika | 6,67 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 5.jpg

grafika | 6,34 MB

Pobierz
Psiaki w wielkim świecie 6.jpg

grafika | 5,56 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_lipiec_2018.docx

docx | 2,17 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_lipiec_2018.pdf

pdf | 1,11 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na listopad

temu

W listopadzie na kanale Nat Geo People jak zwykle nie zabraknie niezwykłych bohaterów. Tym razem przybliżymy między innymi sylwetki ludzi, którzy na co dzień poświęcają się pomaganiu zwierzętom, dbając o ich życie i zdrowie. I choć moglibyście sądzić, że mowa wyłącznie o weterynarzach – propozycje, które przygotowaliśmy udowodnią, że gabinet weterynaryjny i lekarski fartuch nie są jedynymi atrybutami osób walczących o dobro zwierząt. Poznacie z nami niezwykłego doktora Buckeye’a Bottomsa i ekipy, które nie dopuszczą, by w ich otoczeniu zwierzętom działa się krzywda. A jeśli zdążyliście już zatęsknić za wakacjami – spróbujemy sprawić, byście poczuli się jak podczas urlopu. Jak to zrobimy? Za sprawą kuchni i niezwykłych potraw, których śladem przemierzać będziemy między innymi Indie i Wietnam.
Październik na kanale Nat Geo People

temu

W październiku na kanale Nat Geo People jak zwykle zobaczymy niezwykłych i pełnych pasji ludzi, którzy nie poddają się żadnym, nawet największym przeciwnościom losu. Stawianie czoła wyzwaniom to dla nich codzienność.  Poznamy między innymi niezwykłą, choć bardzo skromną nastolatkę, która wbrew opiniom wątpiących zdobyła oba bieguny i przeszła lądolód Grenlandii. Jade Hameister udowodniła nie tylko sobie, ale i innym, że powątpiewanie w marzenia i możliwości innych nie ma sensu. Udowadniają to też weterynarze, którzy z pasją opiekują się wszystkimi potrzebującymi zwierzętami, nie oglądając się na innych. Wszystkich ulubionych bohaterów, walczących o życie i zdrowie zwierząt zobaczycie w weekendowym bloku programowym „Ludzie i zwierzęta”. A skoro już mowa o pracy – to przyjrzymy się też wyczynom kulinarnym najbardziej znanych i docenianych kucharzy. Zobaczymy, że ich praca to nie sama słodycz.
Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

temu

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

temu

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.