Prawdziwa zawodowa pasja. „Weterynarz z Hawajów” w czerwcu na kanale Nat Geo People

Prawdziwa zawodowa pasja. „Weterynarz z Hawajów” w czerwcu na kanale Nat Geo People

Opublikowany

Dr Buckeye Bottoms nigdy nie wychodzi z domu bez swojego psa Kevina i desek surfingowych. Codziennie przemierza setki kilometrów bocznymi drogami Hawajów, by nieść pomoc chorym zwierzętom. Za biuro służy mu samochód, którym dociera wszędzie tam, gdzie inni weterynarze zaglądają niechętnie. To trudne zadanie, ale nie dla dr. Buckeye’a Bottomsa, który nie wyobraża sobie życia i pracy gdzie indziej. Nie mógłby też robić niczego innego niż dbanie o zdrowie, dobrą kondycję i szczęśliwe życie zwierząt na Hawajach.

„Weterynarz z Hawajów” – premiery dwóch odcinków w czwartki od 7 czerwca o godz. 20:00 na kanale Nat Geo People

By zmierzyć się z wyzwaniami czekającymi na niego każdego dnia, dr Buckeye Bottoms musi wykorzystywać szereg umiejętności z różnych dziedzin. Nie wystarczy tylko wiedza medyczna. Musi być też zwierzęcym psychologiem, behawiorystą i czujnym obserwatorem. Wykazuje się niezwykłą cierpliwością i wspaniałym podejściem do zwierząt, które leczy. Czasem musi zmierzyć się z naprawdę nietypowymi zadaniami, jak na przykład „pedicure”… w stadzie świń, czasem musi też pracować w naprawdę niekomfortowych warunkach. Ale niestraszne są mu błota, ulewy i upały – najważniejsze są zwierzęta i ich zdrowie.

Opisy odcinków:

  • Odcinek 1 – premiera w czwartek 7 czerwca o godz. 20:00

    W pierwszym odcinku serii dr Buckeye Bottoms będzie musiał zmierzyć się z niefrasobliwym osiołkiem. Choć zwierzę jest jeszcze bardzo młode, z pewnością jest uparte i wykazuje siłę charakteru. Co gorsza, młody osiołek staje się agresywny wobec innych członków stada. Z pewnością nie można na to pozwolić – dlatego do akcji wkracza sławny „Weterynarz z Hawajów”. A czy zastanawialiście się kiedyś, jak może wyglądać zabieg stomatologiczny u konia? Jeśli wydaje się wam, że wizyta u dentysty jest stresująca, wyobraźcie sobie, co musi przeżywać w takiej sytuacji zwierzę. Jedno jest pewne, dr Buckeye Bottoms nie pozwoli, by cierpiało i stresowało się.
Ep101_AdventuresOfDrBuckeyeBottoms_10.jpg
  • Odcinek 2 – premiera w czwartek 7 czerwca o godz. 21:00

    Dr Buckeye Bottoms leczy nie tylko zwierzęta na farmach. Nie są mu obojętne również zwierzęta domowe. W kolejnym odcinku serii, „Weterynarz z Hawajów” postara się zrozumieć, z czego wynikają problemy ze zdrowiem psa o imieniu Tomo. Na szczęście weterynarz ma ze sobą mobilne laboratorium, dzięki któremu niemalże w chwilę jest w stanie postawić diagnozę. Zajmie się też wyżłem, który choć wygląda na zdrowego, niepokoi właściciela. Zwierzę ma na ciele narośl. Dr Buckeye Bottoms będzie musiał zbadać, czy to coś niebezpiecznego dla życia i zdrowia.
Ep102_AdventuresOfDrBuckeyBottoms_07.jpgEp102_AdventuresOfDrBuckeyBottoms_06.jpgEp102_AdventuresOfDrBuckeyBottoms_04.jpg
  • Odcinek 3 – premiera w czwartek 14 czerwca o godz. 20:00

    Tym razem Buckeye Bottoms nie zabierze ze sobą do pracy swojego najwierniejszego przyjaciela – psa Kevina. Choć bardzo za nim tęskni, bo przyzwyczaił się już do tego, że zawsze mu towarzyszy, są takie sytuacje, w których lepiej, by Kevin się nie pojawiał – w szczególności, gdy weterynarz będzie musiał zająć się poważnym zabiegiem u innego psa.
Ep103_AdventuresofDrBuckeyeBottoms_01.jpgEp103_AdventuresofDrBuckeyeBottoms_05.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Weterynarz z Hawajów w czerwcu na Nat Geo People.docx

docx | 2,64 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów w czerwcu na Nat Geo People.pdf

pdf | 202 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 4.jpg

grafika | 2,59 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 5.jpg

grafika | 259 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 6.jpg

grafika | 206 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 1.jpg

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 3.jpg

grafika | 3,26 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 2.jpg

grafika | 978 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Potrafią być niesforne i przysporzyć sporo problemów, ale jak ich nie kochać? Urocze psiaki mają w lipcu swoje święto na kanale Nat Geo People

temu

1 lipca to niezwykła data w kalendarzu miłośników domowych czworonogów. To obchodzony w Polsce od 2007 roku Dzień Psa. Ma on na celu uczczenie wspaniałej, trwającej już kilkanaście tysięcy lat przyjaźni między ludźmi i psami. Kanał Nat Geo People przyłącza się do świętowania i właśnie tego dnia psom dedykuje cały wieczór.
Afrykańska kuchnia niejedno ma imię. „Smaki Afryki według Davida Rocco” w maju na kanale Nat Geo People

temu

Miłośnikom kuchni nie trzeba przedstawiać Davida Rocco. Znany szef kuchni od lat przybliża widzom specjały kuchni włoskiej. Dużą popularnością cieszyła się też jego seria „Smaki Indii według Davida Rocco”. Teraz ten znakomity kucharz wyrusza w kulinarną podróż po kolejnym kontynencie, by w 13-odcinkowej serii pokazać prawdziwe delicje afrykańskich regionów.
Majówka na kanale Nat Geo People

temu

Majówka to doskonały czas na podróż. Jeśli chcesz uniknąć korków i zatłoczonych miejsc, mamy doskonałą propozycję! Nie wymaga ona nawet wychodzenia z domu. W ciągu tygodnia przemierzysz z nami „Najpiękniejsze plaże świata”, udasz się w „Słoneczny rejs”, zobaczysz „Największy statek pasażerski” i najcenniejsze europejskie skarby. 
Azjatycka kuchnia, jakiej nie znacie. „Wietnamski street food” w kwietniu na kanale Nat Geo People

temu

Jeśli wietnamska kuchnia kojarzy ci się tylko z zupą pho, koniecznie udaj się w kulinarną podróż z holenderską modelką Miljuschką Witzenhausen, która obecnie zajmuje się swoją nową pasją – gotowaniem. W programie „Wietnamski street food” zabierze nas w niezwykłą podróż po bogactwie ulicznych potraw Wietnamu i pokaże, jak niektóre z nich przygotować we własnej kuchni.

Lipcowe propozycje Nat Geo People

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.