Prawdziwa zawodowa pasja. „Weterynarz z Hawajów” w czerwcu na kanale Nat Geo People

Prawdziwa zawodowa pasja. „Weterynarz z Hawajów” w czerwcu na kanale Nat Geo People

Opublikowany

Dr Buckeye Bottoms nigdy nie wychodzi z domu bez swojego psa Kevina i desek surfingowych. Codziennie przemierza setki kilometrów bocznymi drogami Hawajów, by nieść pomoc chorym zwierzętom. Za biuro służy mu samochód, którym dociera wszędzie tam, gdzie inni weterynarze zaglądają niechętnie. To trudne zadanie, ale nie dla dr. Buckeye’a Bottomsa, który nie wyobraża sobie życia i pracy gdzie indziej. Nie mógłby też robić niczego innego niż dbanie o zdrowie, dobrą kondycję i szczęśliwe życie zwierząt na Hawajach.

„Weterynarz z Hawajów” – premiery dwóch odcinków w czwartki od 7 czerwca o godz. 20:00 na kanale Nat Geo People

By zmierzyć się z wyzwaniami czekającymi na niego każdego dnia, dr Buckeye Bottoms musi wykorzystywać szereg umiejętności z różnych dziedzin. Nie wystarczy tylko wiedza medyczna. Musi być też zwierzęcym psychologiem, behawiorystą i czujnym obserwatorem. Wykazuje się niezwykłą cierpliwością i wspaniałym podejściem do zwierząt, które leczy. Czasem musi zmierzyć się z naprawdę nietypowymi zadaniami, jak na przykład „pedicure”… w stadzie świń, czasem musi też pracować w naprawdę niekomfortowych warunkach. Ale niestraszne są mu błota, ulewy i upały – najważniejsze są zwierzęta i ich zdrowie.

Opisy odcinków:

  • Odcinek 1 – premiera w czwartek 7 czerwca o godz. 20:00

    W pierwszym odcinku serii dr Buckeye Bottoms będzie musiał zmierzyć się z niefrasobliwym osiołkiem. Choć zwierzę jest jeszcze bardzo młode, z pewnością jest uparte i wykazuje siłę charakteru. Co gorsza, młody osiołek staje się agresywny wobec innych członków stada. Z pewnością nie można na to pozwolić – dlatego do akcji wkracza sławny „Weterynarz z Hawajów”. A czy zastanawialiście się kiedyś, jak może wyglądać zabieg stomatologiczny u konia? Jeśli wydaje się wam, że wizyta u dentysty jest stresująca, wyobraźcie sobie, co musi przeżywać w takiej sytuacji zwierzę. Jedno jest pewne, dr Buckeye Bottoms nie pozwoli, by cierpiało i stresowało się.
Ep101_AdventuresOfDrBuckeyeBottoms_10.jpg
  • Odcinek 2 – premiera w czwartek 7 czerwca o godz. 21:00

    Dr Buckeye Bottoms leczy nie tylko zwierzęta na farmach. Nie są mu obojętne również zwierzęta domowe. W kolejnym odcinku serii, „Weterynarz z Hawajów” postara się zrozumieć, z czego wynikają problemy ze zdrowiem psa o imieniu Tomo. Na szczęście weterynarz ma ze sobą mobilne laboratorium, dzięki któremu niemalże w chwilę jest w stanie postawić diagnozę. Zajmie się też wyżłem, który choć wygląda na zdrowego, niepokoi właściciela. Zwierzę ma na ciele narośl. Dr Buckeye Bottoms będzie musiał zbadać, czy to coś niebezpiecznego dla życia i zdrowia.
Ep102_AdventuresOfDrBuckeyBottoms_07.jpgEp102_AdventuresOfDrBuckeyBottoms_06.jpgEp102_AdventuresOfDrBuckeyBottoms_04.jpg
  • Odcinek 3 – premiera w czwartek 14 czerwca o godz. 20:00

    Tym razem Buckeye Bottoms nie zabierze ze sobą do pracy swojego najwierniejszego przyjaciela – psa Kevina. Choć bardzo za nim tęskni, bo przyzwyczaił się już do tego, że zawsze mu towarzyszy, są takie sytuacje, w których lepiej, by Kevin się nie pojawiał – w szczególności, gdy weterynarz będzie musiał zająć się poważnym zabiegiem u innego psa.
Ep103_AdventuresofDrBuckeyeBottoms_01.jpgEp103_AdventuresofDrBuckeyeBottoms_05.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Weterynarz z Hawajów w czerwcu na Nat Geo People.docx

docx | 2,64 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów w czerwcu na Nat Geo People.pdf

pdf | 202 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 4.jpg

grafika | 2,59 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 5.jpg

grafika | 259 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 6.jpg

grafika | 206 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 1.jpg

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 3.jpg

grafika | 3,26 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 2.jpg

grafika | 978 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czy chcielibyście wrócić do szkolnych ławek? Już 1 września dzięki Nat Geo People przekonacie się, jak bardzo zmieniła się szkoła

temu

Przez ostatnie dwa miesiące korytarze i szkolne ławki świeciły pustkami. 1 września na kanale Nat Geo People zasiądą w nich… dorośli. Zobaczcie, jak odnajdą się w roli uczniów. Czy będą w stanie dostosować się do zasad panujących we współczesnej szkole? Jak wiele zmieniło się przez ostatnie kilkanaście lat? Ten niezwykły eksperyment nie tylko uświadomi, z czym na co dzień w szkole zmagają się dzieci, ale dostarczy też sporej dawki humoru.
Królowa ludzkich serc i jej najbliżsi. Blok programowy "Miłość na królewskim dworze" w sierpniu na kanale Nat Geo People

temu

W sierpniu mija 21 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Świat chyba nigdy nie zapomni tej niezwykłej postaci, a jej dorośli synowie, którzy założyli już własne rodziny, dodatkowo przypominają nam o "królowej ludzkich serc". W sierpniu przypomnimy na kanale Nat Geo People film "Diana", którego narratorką jest sama księżna. Z kolei w najnowszych produkcjach "Królewskie wesele", Harry - książęce życie" i "Meghan Markle: hollywoodzka księżniczka" pokażemy życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej od podszewki. Blok programowy "Miłość na królewskim dworze" w sobotę 25 sierpnia od godz. 18:00 na kanale Nat Geo People.
Największe kuchnie… od kuchni. Zobaczcie, jakie „Kulinarne wyzwania” czekają na szefów największych firm gastronomicznych

temu

Kilka tysięcy wymagających gości, największe imprezy, luksusowe hotele, miejsca, w których przewijają się tłumy głodnych ludzi. Poznajcie największe kuchnie, najsprawniejszych kucharzy i szefów, którzy dwoją się i troją, by wydać na czas ogromną liczbę dań. Odwiedźcie z nami lokale z całego świata i sprawdźcie, który z szefów kuchni najlepiej poradzi sobie ze stojącym przed nim ogromnym wyzwaniem, nie tylko kulinarnym, ale i logistycznym.
„Wakacje Nat Geo People” w lipcu na kanale Nat Geo People

temu

Nadchodzi upragniony czas wakacji. Czekają na nie zarówno dzieci zmęczone już szkołą i codziennymi obowiązkami, jak i dorośli, którzy z zapałem wertują katalogi biur podróży w poszukiwaniu idealnego miejsca na letni wypoczynek. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to, jak spędzić urlop – zobaczcie, jakie pomysły mieli inni. Nawet jeśli w tym roku nie uda się wam wyjechać w ciepłe i słoneczne miejsce, przeżyjcie namiastkę takiej podróży z programami, które na lipiec przygotował kanał Nat Geo People. Będzie egzotycznie i luksusowo. Znajdziemy się na morzu, lądzie i w powietrzu. Podróże będą długie i dalekie – zwiedzimy Chiny i Indie, ale też i krótkie – do miejsc niemalże w zasięgu ręki.