Czerwiec na kanale Nat Geo People

Czerwiec na kanale Nat Geo People

Opublikowany

Kiedy część z nas planować będzie wakacje i urlopy, na kanale Nat Geo People zobaczymy ludzi, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy. Pasja doktora Buckeye’a Bottomsa - “Weterynarza z Hawajów”, dr K – “Weterynarza do zadań specjalnych” czy psiego behawiorysty Cesara Millana to całe ich życie, w którym nie ma podziału na pracę i czas poza nią. Ale ludzie z misją to nie tylko lekarze. W serii “Megakuchnie” kanał Nat Geo People pokaże tych, którzy za cel postawili sobie, by nie dopuścić, aby w najbliższym otoczeniu ktokolwiek czuł głód.

Weterynarz z Hawajów
Adventures of Dr. Buckeye Bottoms 1
Premiery w czwartki od 7 czerwca od godz. 20:00
(8x60 min)
Weterynarz z Hawajów male.jpg
Są dwie rzeczy, bez których weterynarz Dr Buckeye Bottoms nigdy nie wychodzi z domu - bez swojego psa Kevina i desek surfingowych. Codziennie przemierza setki kilometrów bocznymi drogami Hawajów, by nieść pomoc chorym zwierzętom. Za biuro służy mu ciężarówka, którą dociera wszędzie tam, gdzie inni weterynarze zagłębiają się niechętnie. To trudne zadanie, ale nie dla Dr. Buckeye’a Bottomsa, który nie wyobraża sobie życia i pracy gdzie indziej. Nie mógłby też robić niczego innego niż dbanie o zdrowie, dobrą kondycję i szczęśliwe życie zwierząt na Hawajach.
Weterynarz do zadań specjalnych
Dr. K’s Exotic Animal ER 4
Premiery w soboty od 9 czerwca od godz. 19:00
(10x60 min)
Weterynarz do zadań specjalnych male.jpg
Nudny dzień w klinice Dr K? Nic z tych rzeczy. To niemożliwe w tym niecodziennym miejscu, w którym leczone są… właściwie wszystkie gatunki zwierząt, począwszy od kóz, poprzez małpy, ptaki, króliki aż po gatunki egzotyczne. Jedynym warunkiem przyjęcia do kliniki jest konieczność zmieszczenia się w drzwiach. Kogo jednak nie znajdziecie za nimi? Dr K nie leczy psów i kotów.
Cesar Millan na ratunek
Cesar 911 (2018 Compilations)
Premiery w środy od 13 czerwca o godz. 20:00
(3x60 min)
Cesar Millan male.jpg
Amerykański badacz i obserwator psich zachowań Cesar Millan mierzy się z problemami właścicieli z ich niesfornymi pupilami. Jak się okazuje, lista kłopotliwych zachowań czworonogów jest naprawdę długa. Nie przeraża to jednak Cesara, który natychmiast wkracza do akcji. Behawiorysta najpierw przeprowadza konsultację z właścicielami, a następnie spotyka się z psem, by przekonać się, co tak naprawdę stanowi problem. Dzięki swoim niezwykłym, umiejętnościom i znajomości psiej psychiki Cesar znajduje sposób, by zmienić zachowania zwierzęcia i wzbudzić podziw ich właścicieli.
Megakuchnie
India’s Mega Kitchens 1
Premiery w poniedziałki od 4 czerwca o godz. 21:00
(8x60 min)
Program „Megakuchnie” przeniesie nas w świat smaków Indii. Poznamy największe i najbardziej znane kuchnie, w których codziennie przygotowywane są dziesiątki tysięcy posiłków. Zobaczymy z bliska między innymi jedną z nowoczesnych kuchni fundacji Akshaya Patra, która dostarcza posiłki dla 1,4 mln dzieci w indyjskich szkołach, czy jadłodajnię inspirowaną działalnością XIX-wiecznego mistyka Sathya Sai Baby.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_czerwiec_2018.docx

docx | 907 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_czerwiec_2018.pdf

pdf | 571 KB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 1.jpeg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 3.jpeg

grafika | 1,52 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 9.jpeg

grafika | 1,52 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 2.jpeg

grafika | 1,73 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 13.jpeg

grafika | 1,63 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 12.jpeg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 8.jpeg

grafika | 1,22 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 10.jpeg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 5.jpeg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 4.jpeg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 11.jpeg

grafika | 1,19 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 14.jpeg

grafika | 1,09 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 7.jpeg

grafika | 1,08 MB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 6.jpeg

grafika | 961 KB

Pobierz
Przewodnik po Rosji 15.jpeg

grafika | 933 KB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 3.jpg

grafika | 3,26 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 1.jpg

grafika | 2,46 MB

Pobierz
Weterynarz z Hawajów 2.jpg

grafika | 978 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 5.jpg

grafika | 869 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 6.jpg

grafika | 954 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 1.jpg

grafika | 839 KB

Pobierz
Cesar Millan 6.JPG

grafika | 6,78 MB

Pobierz
Cesar Millan 3.JPG

grafika | 5,9 MB

Pobierz
Cesar Millan 2.JPG

grafika | 5,86 MB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 2.jpg

grafika | 727 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 3.jpg

grafika | 747 KB

Pobierz
Weterynarz do zadań specjalnych 4.jpg

grafika | 589 KB

Pobierz
Cesar Millan 4.JPG

grafika | 5,09 MB

Pobierz
Cesar Millan 5.JPG

grafika | 5,11 MB

Pobierz
Cesar Millan 1.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

temu

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. Choć do września jeszcze chwila, znajdziemy się też… w szkole. Ale nie będzie to tradycyjna klasa podstawówki. W ławkach usiądą rodzicie jedenastolatków i na własnej skórze poczują, jak zmieniła się współczesna szkoła i z czym na co dzień zmagają się ich pociechy. Efekty tego eksperymentu mogą być naprawdę zabawne.
Lipcowe propozycje Nat Geo People

temu

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.
Maj na kanale Nat Geo People

temu

Biały piasek, palmy, bezchmurne niebo i szum morza. W takich okolicznościach można poczuć się jak w raju. Kanał Nat Geo People zabierze swoich widzów w maju w piękną podróż po "Najpiękniejszych plażach świata". Zobaczymy najciekawsze miejsca w Europie i odległe malownicze zakątki. W tej podróży pełnej pięknych widoków nie zabraknie rozrywki na "Największym statku pasażerskim" i orientalnych "Smaków Afryki wg Davida Rocco".
Kwiecień na kanale Nat Geo People

temu

Wiosenne tygodnie na kanale Nat Geo People upłyną pod znakiem odległych wypraw z niezwykłymi ludźmi, którzy uświadomią nam, jak odmienne od naszego jest życie tysiące kilometrów stąd. Spojrzymy na odległe zakątki świata także pod kątem kulinarnym. Pokażemy też jak bardzo zmienia się życie, kiedy wkracza w nie... szczeniak. Okazuje się, że nasi milusińscy nie zawsze są tacy mili, a ich właściciele muszą znaleźć w sobie dużo determinacji i cierpliwości, by wychować małego psiaka na grzecznego pupila.

Prawdziwa zawodowa pasja. „Weterynarz z Hawajów” w czerwcu na kanale Nat Geo People

Dr Buckeye Bottoms nigdy nie wychodzi z domu bez swojego psa Kevina i desek surfingowych. Codziennie przemierza setki kilometrów bocznymi drogami Hawajów, by nieść pomoc chorym zwierzętom. Za biuro służy mu samochód, którym dociera wszędzie tam, gdzie inni weterynarze zaglądają niechętnie. To trudne zadanie, ale nie dla dr. Buckeye’a Bottomsa, który nie wyobraża sobie życia i pracy gdzie indziej. Nie mógłby też robić niczego innego niż dbanie o zdrowie, dobrą kondycję i szczęśliwe życie zwierząt na Hawajach.