Kwiecień na kanale Nat Geo People

Kwiecień na kanale Nat Geo People

Wiosenne tygodnie na kanale Nat Geo People upłyną pod znakiem odległych wypraw z niezwykłymi ludźmi, którzy uświadomią nam, jak odmienne od naszego jest życie tysiące kilometrów stąd. Spojrzymy na odległe zakątki świata także pod kątem kulinarnym. Pokażemy też jak bardzo zmienia się życie, kiedy wkracza w nie... szczeniak. Okazuje się, że nasi milusińscy nie zawsze są tacy mili, a ich właściciele muszą znaleźć w sobie dużo determinacji i cierpliwości, by wychować małego psiaka na grzecznego pupila.

Tydzień tematyczny “Azjatyckie podróże”
Asian Week
Emisja codziennie od poniedziałku 16 kwietnia od godz. 19:00 i oraz w sobotę i niedzielę od godz. 14:00
Orientalne smaki, intensywne zapachy i pełna paleta barw - tak będzie wyglądać tygodniowa podróż, w jaką kanał Nat Geo People zabierze w kwietniu swoich widzów. Spróbujemy przysmaków serwowanych na ulicach Wietnamu, sprawdzimy jak smakują tradycyjne indyjskie potrawy. Przemierzymy Azję wzdłuż i wszerz, by poczuć na własnej skórze, jak wygląda tamtejsze życie. 
Smaki_Indii_wed_ug_Davida_Rocco.JPG
 • Wietnamski Street Food – premiery od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 i 21:30

  Smakowita podróż po wietnamskim street foodzie. Dzięki Miljuschce, do waszej kuchni zawita 8 najlepszych wietnamskich dań. Dowiecie się też, czego koniecznie trzeba spróbować w Hanoi. Odbędziecie również podróż do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie, czyli do zatoki Halong.
 • Indyjska przygoda – emisja od poniedziałku do środy o godz. 20:00 i 20:30

  Wyprawa do Indii to nie lada wyzwanie organizacyjne. Przed wami dziennik podróży 12 turystów, który będą przemierzać wzdłuż i wszerz ten kraj pełen kolorów i kontrastów. Odwiedzą między innymi New Delhi, Dżajpur czy Tadż Mahal. Przewodnikiem w tej wyprawie będzie hotelarz Francis Brennan.
 • Chiny za zamkniętymi drzwiami – emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00

  Dokumentaliści i fotografowie National Geographic - bracia Peter i Jeff Hutchensowie - wyruszają w podróż życia do Chin. Chcą poznać ten rozwijający się w ekspresowym tempie kraj. To miejsce, które wciąż rozbudowuje swoją infrastrukturę i staje się coraz bardziej nowoczesne, ale jednocześnie na każdym kroku widoczne są ślady starożytnej historii. Przenikanie nowoczesności i tradycji, zaprowadzi ich nie tylko w piękne, znane miejsca, ale także w odludne, niedostępne tereny. Swoją podróż po Chinach rozpoczną w regionie autonomicznym Sinciang. Odwiedzają Kaszgar, niegdyś jedno z najważniejszych miast Jedwabnego Szlaku. Poznają życie miejscowych Ujgurów, a także będą uczestniczyć w ramadanie
 • Smaki Indii według Davida Rocco – emisja w czwartek i piątek od godz. 20:00

  David Rocco wraca do Indii, by podróżować i odkrywać nieznane skarby tego kraju. Pokazuje portugalskie wpływy w Goa, chińską społeczność w Kalkucie oraz pendżabskie tradycje w Amritsarze, a po drodze rozkoszuje się daniami lokalnej kuchni. David z charakterystyczną dla siebie swobodą zaprzyjaźnia się z miejscowymi, by lepiej poznać indyjską kuchnię.
Wietnamski street food 
Miljuschka's Street Food Vietnam
Premiery codziennie od poniedziałku 16 kwietnia do czwartku 19 kwietnia od godz. 21:00 (8x30 min)
wietnamski.jpg
Jeśli wietnamska kuchnia kojarzy ci się tylko z zupą pho, koniecznie udaj się w kulinarną podróż z Nat Geo People.  „Jedzenie jest jak oddychanie. Ale to także sposób wyrażania emocji, tworzenia wspomnień i komunikowania się” – uważa holenderska modelka i aktorka Miljuschka Witzenhausen, która obecnie zajmuje się głównie swą największą pasją – gotowaniem. W programie „Wietnamski street food” zabierze nas w niezwykłą podróż po bogactwie ulicznych potraw Wietnamu. Udamy się z północy kraju na południe, szukając kulinarnych skarbów, które znaleźć można na każdym rogu ulicy i w każdym… zakolu rzeki. Miljuschka przeniesie także osiem ze swych ulubionych letnich dań do własnej kuchni, by pokazać widzom, że wietnamskie smakołyki nie są wcale tak trudne w przygotowaniu, jak moglibyśmy sądzić.
Szczeniaki rządzą
Puppy Days
Premiery w niedziele od 8 kwietnia o godz. 20:00
(6x60 min)
szcze.jpg
Sześć rodzin podjęło decyzję o zaadoptowaniu szczeniaka. Od tej pory nic już nie będzie takie samo. Wprawdzie przez pierwszych dziesięć tygodni urocze pieski szybko się uczą, ale po 18 tygodniach ich zdolność do przyswajania wiedzy drastycznie się zmniejsza. Rodziny staną więc przed nie lada wyzwaniem – muszą w nieco ponad dwa miesiące właściwie wychować swojego pupila. W serii "Szczeniaki rządzą" śledzimy ich losy, obserwujemy wzloty i upadki, śmiech i łzy. Będziemy się przyglądać, z jaką trudnością przyjdzie im podjęcie decyzji, który szczeniak jest najlepszy dla rodziny, obserwować traumę napadów złości "pierwszej nocy", ząbkowanie i kłopoty ze szkoleniem, aby dowiedzieć się, co to naprawdę znaczy... zająć się szczeniakiem
Załączniki

Pobierz wszystkie

Szczeniaki rządzą 5.jpg

grafika | 2,02 MB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 3.jpg

grafika | 1,89 MB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 4.jpg

grafika | 1,45 MB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 1.jpg

grafika | 421 KB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 6.jpg

grafika | 94,3 KB

Pobierz
Szczeniaki rządzą 2.jpg

grafika | 223 KB

Pobierz
Smaki_Indii_wed_ug_Davida_Rocco.JPG

grafika | 5,42 MB

Pobierz
Indyjska_przygoda__5_.jpg

grafika | 4,12 MB

Pobierz
Indyjska_przygoda__3_.jpg

grafika | 3,96 MB

Pobierz
Chiny_za_zamkni_tymi_drzwiami_2.JPG

grafika | 5,73 MB

Pobierz
Chiny_za_zamkni_tymi_drzwiami.JPG

grafika | 8,11 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_kwiecień_2018.docx

docx | 2,28 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_kwiecień_2018.pdf

pdf | 999 KB

Pobierz
Indyjska_przygoda.png

grafika | 25,5 MB

Pobierz
Indyjska_przygoda.JPG

grafika | 5,57 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na listopad

W listopadzie na kanale Nat Geo People jak zwykle nie zabraknie niezwykłych bohaterów. Tym razem przybliżymy między innymi sylwetki ludzi, którzy na co dzień poświęcają się pomaganiu zwierzętom, dbając o ich życie i zdrowie. I choć moglibyście sądzić, że mowa wyłącznie o weterynarzach – propozycje, które przygotowaliśmy udowodnią, że gabinet weterynaryjny i lekarski fartuch nie są jedynymi atrybutami osób walczących o dobro zwierząt. Poznacie z nami niezwykłego doktora Buckeye’a Bottomsa i ekipy, które nie dopuszczą, by w ich otoczeniu zwierzętom działa się krzywda. A jeśli zdążyliście już zatęsknić za wakacjami – spróbujemy sprawić, byście poczuli się jak podczas urlopu. Jak to zrobimy? Za sprawą kuchni i niezwykłych potraw, których śladem przemierzać będziemy między innymi Indie i Wietnam.
Październik na kanale Nat Geo People

W październiku na kanale Nat Geo People jak zwykle zobaczymy niezwykłych i pełnych pasji ludzi, którzy nie poddają się żadnym, nawet największym przeciwnościom losu. Stawianie czoła wyzwaniom to dla nich codzienność.  Poznamy między innymi niezwykłą, choć bardzo skromną nastolatkę, która wbrew opiniom wątpiących zdobyła oba bieguny i przeszła lądolód Grenlandii. Jade Hameister udowodniła nie tylko sobie, ale i innym, że powątpiewanie w marzenia i możliwości innych nie ma sensu. Udowadniają to też weterynarze, którzy z pasją opiekują się wszystkimi potrzebującymi zwierzętami, nie oglądając się na innych. Wszystkich ulubionych bohaterów, walczących o życie i zdrowie zwierząt zobaczycie w weekendowym bloku programowym „Ludzie i zwierzęta”. A skoro już mowa o pracy – to przyjrzymy się też wyczynom kulinarnym najbardziej znanych i docenianych kucharzy. Zobaczymy, że ich praca to nie sama słodycz.
Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.