Grudzień na kanale Nat Geo People

Grudzień na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W mroźne, zimowe wieczory kanał Nat Geo People zabierze widzów w egzotyczne miejsca zapierające dech w piersiach. Przemierzymy wzdłuż i wszerz "Najpiękniejsze plaże świata", odsłonimy tajniki pracy na wielkim wycieczkowcu w serii dokumentalnej "Słoneczny rejs", a produkcja "Weterynarz z powołania" przybliży pracę i codzienne zmagania niezwykłej dr Michelle Oakley. 

LUDZKIE HISTORIE
People On People Stunt
Emisje w sobotę i niedzielę 2-3 grudnia od godz. 9:00

Dziwewczyny, broń i ISIS_3_s.jpg
Blok programowy „Ludzkie historie” przedstawi losy silnych kobiet, które mimo że znalazły się na życiowym zakręcie, postanowiły twardo stąpać po ziemi. Dokument „Dziewczyny, broń i ISIS” przybliży losy wyzwolonych jazydek, które zdecydowały się walczyć z tzw. Państwem Islamskim. Film biograficzny „Diana” przedstawi burzliwe losy Księżnej Walii, opowiedziane przez nią samą. Z kolei obraz „Anja i przeklęte dzieci” ukaże sylwetkę Anji Loven, która poświęciła życie ratowaniu nigeryjskich dzieci oskarżonych o czary.  Program „Życie bez rąk: historia Jessiki Cox” opowie historię kobiety, która mimo braku rąk osiągnęła więcej niż niejedna w pełni sprawna osoba - łącznie ze zdobyciem licencji pilota samolotu. 
WETERYNARZ Z POWOŁANIA
Yukon Vet 4
Premiery w czwartki od 14 grudnia o godz. 20:00
(8x60 min.)
Wterynarz z powołania_1_s.jpg
Żaden dzień nigdy nie jest taki sam dla dr Michelle Oakley, jedynej weterynarz na ogromnej przestrzeni kanadyjskiego Jukonu, zajmującej się wszystkimi gatunkami zwierząt. Jednego dnia może gonić dziki helikopterem, śledzić rosomaki w dziczy, operować jaguara czy stawiać czoła wielu wyzwaniom związanym z niezwykłymi zwierzętami północy. Wszystkie stworzenia są bardzo ważne w życiu ludności zamieszkującej Jukon, dlatego dr Oakley zrobi wszystko, by były bezpieczne i zdrowe
SŁONECZNY REJS
Let’s Cruise
Premiery we wtorki od 19 grudnia o godz. 21:00
(6X60 min.)
Słoneczny rejs_2_s.jpg
Jak wygląda przemysł turystyczny na ogromnych liniowcach wycieczkowych? W ostatnich latach nastąpiły w nim duże zmiany, związane z ogromnym wzrostem popularności rejsów. Recepta na sukces? Przystępne ceny, słoneczne kierunki, do których łatwo dotrzeć, oraz szeroki zakres dostępnych na pokładzie rozrywek. Znajdziemy tu restauracje jak z orientalnych pałaców, klimat weneckich kafejek, paryskich knajpek, a nawet hollywoodzki przepych. Jednak za tymi wszystkimi luksusami stoi niemal wojskowa organizacja pracy załogi, która pracuje całą dobę na pełnych obrotach. Seria dokumentalna ujawni kulisy pracy ludzi, których nadrzędnym celem jest zapewnienie wypoczynku na najwyższym poziomie. 
PEOPLE NA ŚWIĘTA
Mega Stunt Special
Emisje od piątku do niedzieli 23-31 grudnia przez cały dzień

Najpiękniejsze plaże świata_1_s.jpg
Dzięki Nat Geo People te Święta będą wyjątkowe. W mroźnej końcówce grudnia przeniesiemy się na słoneczne plaże i luksusowe statki. Poznamy również historie wyjątkowych ludzi, pełnych pasji i chęci zmieniania świata. Wybrane programy emitowane w ramach bloku programowego:
  • Najpiękniejsze plaże świata – PREMIERA, codziennie od 21:00
    Świat jest pełen pięknych plaż, jednak niektóre z nich są tak wyjątkowe, że zapierają dech w piersiach. Razem z kamerami przemierzymy świat wzdłuż i wszerz, by odnaleźć prawdziwe perełki. Od meksykańskich kurortów, przez Wietnam, Malezję, Francję czy Nową Kaledonię, aż po wyspy Pacyfiku. Przyjrzymy się, jakie atrakcje dostępne są dla turystów oraz jak wygląda życie lokalnych mieszkańców, dla których ten raj na ziemi jest codziennością.

  • Niesamowity dr Pol
  • Cesar Millan: psia federacja
  • Rejsy w luksusie
  • Słoneczny rejs
  • Diana
  • Anja i przeklęte dzieci

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dziewczyny, broń i ISIS_3.jpg

grafika | 7,59 MB

Pobierz
Dziewczyny, broń i ISIS_2.jpg

grafika | 8,25 MB

Pobierz
Dziewczyny, broń i ISIS_1.jpg

grafika | 5,01 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_grudzień_2017.docx

docx | 1,11 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_grudzień_2017.pdf

pdf | 807 KB

Pobierz
Słoneczny rejs_5.jpg

grafika | 2,85 MB

Pobierz
Słoneczny rejs_1.jpg

grafika | 996 KB

Pobierz
Słoneczny rejs_2.jpg

grafika | 762 KB

Pobierz
Weterynarz z powołania_3.jpg

grafika | 30,8 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania_4.jpg

grafika | 29,8 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania_1.jpg

grafika | 7,68 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata_1.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata_3.jpg

grafika | 2,36 MB

Pobierz
Najpiękniejsze plaże świata_4.JPG

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Listopad na kanale Nat Geo People

temu

W listopadzie Nat Geo People zabierze widzów do świata fascynujących dokumentów. W „Dziewczyny, broń i ISIS" dziennikarka Stacey Dooley pozna żeńską jednostkę bojową jazydek, które walczą przeciwko tzw. Państwu Islamskiemu. „Dalya w nowym świecie" pokaże widzom, jak trudne jest łączenie rodzinnych tradycji z życiem w zupełnie innej kulturze. Z kolei w serii „Indyjska przygoda" Francis Brennan będzie się starał zapewnić przygodę życia grupie urlopowiczów. 
Październik na kanale Nat Geo People

temu

W październiku kanał Nat Geo People przybliży sylwetki niezwykłych kobiet. W dokumencie „Anja i przeklęte dzieci" przyjrzymy się działalności Anji Loven, prowadzącej w Nigerii sierociniec dla dzieci oskarżonych o czary. Z kolei w serii „Europa w zasięgu ręki" Ashley Colburn pokaże widzom miejsca spoza turystycznych szlaków. Szefowa kuchni Vivian Howard w programie „Życie od kuchni" udowodni, że warto porzucić wielkomiejski zgiełk dla spełnienia marzeń o własnej restauracji w małej miejscowości. 
Wrzesień na kanale Nat Geo People

temu

We wrześniu kanał Nat Geo People zaprasza widzów do obejrzenia nowych serii popularnych programów "Weterynarz z sercem" oraz "Zawód lekarz", w których zobaczymy dzielnych doktorów i niezwykłe medyczne przypadki ludzi i zwierząt. Stacja wyemituje również cykl "Weekend do schrupania", inspirując do poznawania kuchni z całego świata.
Sierpień na kanale Nat Geo People

temu

W sierpniu, w serii „Moja restauracja w Indiach" razem z Sarą Todd przekonamy się, jak trudno założyć własny biznes w obcym kraju. Zobaczymy też nowe przypadki, z jakimi zmierzy się „Niezwykły dr Pol", a także w bloku „Światowy dzień fotografii" przekonamy się o niezwykłej pracy ludzi, którzy stoją za jednymi z najlepszych zdjęć National Geographic.