Maj na kanale Nat Geo People

Maj na kanale Nat Geo People

W maju na kanale Nat Geo People razem z Davidem Rocco przemierzymy Neapol, poznając kulinarne uroki miasta („Dolce Vita według Davida Rocco 6: Neapol"). Zobaczymy również, jak Cesar Millan radzi sobie z niesfornymi psami („Cesar Millan: psia federacja", „Cesar Millan na ratunek") oraz zajrzymy do kliniki dla zwierząt egzotycznych podglądając przypadki, z jakimi radzą sobie weterynarze („Weterynarz do zadań specjalnych: najlepsze historie").

DOLCE VITA WEDŁUG DAVIDA ROCCO 6: NEAPOL
David Rocco’s Dolce Vita
Premiery w poniedziałki od 1 maja o godz. 20:00 i 20:30 
(13x30 min.)
Dolce Vita wg Davida Rocco 6 Neapol (2)_male.jpg
Szef kuchni i autor książek kucharskich David Rocco przebywa w Neapolu. To jedno z najstarszych zamieszkałych miast, mekka miłośników jedzenia i podróży. Znany z nieprzeciętnej muzyki, muzeów i sztuki, Neapol jest również miejscem, w którym narodziły się tak słynne przysmaki, jak pizza i espresso, co sprawia, że jest to idealna lokalizacja dla Davida do jego kulinarnych eksploracji. Odkrywa ukryte skarby miasta, przemierzając również otaczające je tereny i wyspy, jak Capri, Ischia, Procida czy Penisola Sorrentina. Dzięki Davidowi poznamy dumnych i pełnych pasji Neapolitańczyków, a także zobaczymy prawdziwe oblicze miasta - pełne kolorów, tryskające energią i tętniące życiem.
CESAR MILLAN: PSIA FEDERACJA
Cesar Millan’s Dog Nation
Premiery w soboty od 6 maja o godz. 12:00 
(8x60 min.)
Dog Nation_160919_0030_DL male.jpg
Cesar Millan przemierza amerykańskie miasta w poszukiwaniu miłośników psów, którzy potrzebują jego pomocy, porad czy praktycznych rozwiązań problemów z czworonogami. W podróży towarzyszyć mu będzie syn Andre, z którym razem wyruszą z Waszyngtonu w stronę słonecznych plaż San Diego w Kalifornii. W każdym z odwiedzonych miejsc, będą starali się pomagać problematycznym psom, jak np. chihuahua, która ma obsesję na punkcie odkurzacza czy głodnemu szczeniakowi rottweilera, nienauczonemu odpowiedniego zachowania podczas jedzenia. Cesar będzie również pomagał ludziom w bardzo trudnych sytuacjach życiowych np. osobie z zespołem stresu pourazowego, która potrzebuje kontaktu z psem w ramach terapii. Pokaże też światu bezimiennych do tej pory bohaterów, ratujących bezdomne psy w Tijuanie.
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH: NAJLEPSZE HISTORIE
Dr. K’s Exotic Animal Compilations
Premiery w niedziele 21 i 28 maja o godz. 20:00 
(2x60 min.)
Ep210_DrKExoticAnimalERII_02.jpg
Doktor Susan Kelleher i jej utalentowany zespół z kliniki weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych każdego dnia leczą stworzenia różnej maści i gatunku. Trafiają tu jeże, ptaki, gady, płazy czy króliki. „Wszystko prócz kotów i psów, jeśli zmieści się w drzwiach, może liczyć na naszą pomoc” - to motto dr Kelleher. Ulokowany w południowej Florydzie gabinet pomaga tysiącom zwierzaków każdego roku. Susan i jej pracownicy nie tylko przynoszą ulgę cierpiącym stworzeniom, ale również edukują właścicieli egzotycznych pupili w kwestii ich hodowli. Lekarze są zdeterminowani, by zapewnić wszystkim podopiecznym, zarówno małym, jak i dużym jak najlepszą opiekę.
CESAR MILLAN NA RATUNEK
Cesar 911 Compilations (AKA Cesar To The Rescue Compilations)
Premiery w niedziele 7 i 14 maja o godz. 17:00 
(2x60 min.)
Cesar911_male.jpg
Cesar Millan bierze się za niepokorne psiaki, które sprawiają, że dotychczas spokojne życie rodzinne stało się koszmarem. Nie ważne czy jest to owczarek niemiecki, zabraniający wstępu do domu wszystkim osobom poza domownikami, czy jest to chihuahua terroryzująca życie staruszki, Cesar wkracza do akcji z profesjonalnymi sposobami na zaradzenie takim sytuacjom. Pierwszy odcinek stanowi kompilację interwencji Cesara przy psach, które zamieniały życie ich właścicieli w wieczną udrękę. Natomiast w drugim - zobaczymy psy terroryzujące właścicieli firm i ich pracowników.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_maj_2017.docx

docx | 1,43 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_maj_2017.pdf

pdf | 1,23 MB

Pobierz
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH NAJLEPSZE HISTORIE.jpg

grafika | 8,82 MB

Pobierz
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH NAJLEPSZE HISTORIE (2).jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH NAJLEPSZE HISTORIE (3).jpg

grafika | 1,14 MB

Pobierz
Cesar Millan na ratunek (2).JPG

grafika | 6 MB

Pobierz
Cesar Millan na ratunek.JPG

grafika | 5,54 MB

Pobierz
Cesar Millan psia federacja (3).jpg

grafika | 13,6 MB

Pobierz
Cesar Millan psia federacja.jpg

grafika | 8,87 MB

Pobierz
Cesar Millan psia federacja (2).jpg

grafika | 6,65 MB

Pobierz
Dolce Vita wg Davida Rocco 6 Neapol (2).jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
Dolce Viita wg Davida Rocco 6 - Neapol.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
Dolce Vita wg Davida Rocco 6 Neapol.jpg

grafika | 9,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wrzesień na kanale Nat Geo People

We wrześniu kanał Nat Geo People zaprasza widzów do obejrzenia nowych serii popularnych programów "Weterynarz z sercem" oraz "Zawód lekarz", w których zobaczymy dzielnych doktorów i niezwykłe medyczne przypadki ludzi i zwierząt. Stacja wyemituje również cykl "Weekend do schrupania", inspirując do poznawania kuchni z całego świata.
Sierpień na kanale Nat Geo People

W sierpniu, w serii „Moja restauracja w Indiach" razem z Sarą Todd przekonamy się, jak trudno założyć własny biznes w obcym kraju. Zobaczymy też nowe przypadki, z jakimi zmierzy się „Niezwykły dr Pol", a także w bloku „Światowy dzień fotografii" przekonamy się o niezwykłej pracy ludzi, którzy stoją za jednymi z najlepszych zdjęć National Geographic. 
Lipiec na kanale Nat Geo People

W lipcu kanał Nat Geo People zaprasza widzów w rejs po południowym Pacyfiku, gdzie wraz z podróżnikiem Ellisem Emmettem w serii „Pacyfik i ja", odkryją jedne z najbardziej odległych wysp i atoli świata. 
Czerwiec na kanale Nat Geo People

W czerwcu, kanał Nat Geo People zaprezentuje blok programowy „Wakacje marzeń". Wśród prezentowanych w nim produkcji pojawi się premiera serii pt. „Ekstremalne wyprawy". W jej kolejnych odcinkach, razem ze śmiałkami z całego świata, przeżyjemy przygody pełne adrenaliny. Z kolei w nowej odsłonie cyklu „Weterynarz do zadań specjalnych" przyjrzymy się, jak dr Susan Kelleher leczy egzotyczne zwierzęta. 

David Rocco i kulinarne skarby Neapolu w maju na kanale Nat Geo People

Przebojowy szef kuchni David Rocco powraca na antenę Nat Geo People, by tym razem odkryć wraz z widzami Neapol – miasto o bogatej kulturze i wiekowych tradycjach kulinarnych. Razem z lokalnymi mieszkańcami przemierzy metropolię oraz okolice wzdłuż i wszerz, pokazując jej magię, niesamowitą atmosferę i przepyszną kuchnię.