Maj na kanale Nat Geo People

Maj na kanale Nat Geo People

W maju na kanale Nat Geo People razem z Davidem Rocco przemierzymy Neapol, poznając kulinarne uroki miasta („Dolce Vita według Davida Rocco 6: Neapol"). Zobaczymy również, jak Cesar Millan radzi sobie z niesfornymi psami („Cesar Millan: psia federacja", „Cesar Millan na ratunek") oraz zajrzymy do kliniki dla zwierząt egzotycznych podglądając przypadki, z jakimi radzą sobie weterynarze („Weterynarz do zadań specjalnych: najlepsze historie").

DOLCE VITA WEDŁUG DAVIDA ROCCO 6: NEAPOL
David Rocco’s Dolce Vita
Premiery w poniedziałki od 1 maja o godz. 20:00 i 20:30 
(13x30 min.)
Dolce Vita wg Davida Rocco 6 Neapol (2)_male.jpg
Szef kuchni i autor książek kucharskich David Rocco przebywa w Neapolu. To jedno z najstarszych zamieszkałych miast, mekka miłośników jedzenia i podróży. Znany z nieprzeciętnej muzyki, muzeów i sztuki, Neapol jest również miejscem, w którym narodziły się tak słynne przysmaki, jak pizza i espresso, co sprawia, że jest to idealna lokalizacja dla Davida do jego kulinarnych eksploracji. Odkrywa ukryte skarby miasta, przemierzając również otaczające je tereny i wyspy, jak Capri, Ischia, Procida czy Penisola Sorrentina. Dzięki Davidowi poznamy dumnych i pełnych pasji Neapolitańczyków, a także zobaczymy prawdziwe oblicze miasta - pełne kolorów, tryskające energią i tętniące życiem.
CESAR MILLAN: PSIA FEDERACJA
Cesar Millan’s Dog Nation
Premiery w soboty od 6 maja o godz. 12:00 
(8x60 min.)
Dog Nation_160919_0030_DL male.jpg
Cesar Millan przemierza amerykańskie miasta w poszukiwaniu miłośników psów, którzy potrzebują jego pomocy, porad czy praktycznych rozwiązań problemów z czworonogami. W podróży towarzyszyć mu będzie syn Andre, z którym razem wyruszą z Waszyngtonu w stronę słonecznych plaż San Diego w Kalifornii. W każdym z odwiedzonych miejsc, będą starali się pomagać problematycznym psom, jak np. chihuahua, która ma obsesję na punkcie odkurzacza czy głodnemu szczeniakowi rottweilera, nienauczonemu odpowiedniego zachowania podczas jedzenia. Cesar będzie również pomagał ludziom w bardzo trudnych sytuacjach życiowych np. osobie z zespołem stresu pourazowego, która potrzebuje kontaktu z psem w ramach terapii. Pokaże też światu bezimiennych do tej pory bohaterów, ratujących bezdomne psy w Tijuanie.
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH: NAJLEPSZE HISTORIE
Dr. K’s Exotic Animal Compilations
Premiery w niedziele 21 i 28 maja o godz. 20:00 
(2x60 min.)
Ep210_DrKExoticAnimalERII_02.jpg
Doktor Susan Kelleher i jej utalentowany zespół z kliniki weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych każdego dnia leczą stworzenia różnej maści i gatunku. Trafiają tu jeże, ptaki, gady, płazy czy króliki. „Wszystko prócz kotów i psów, jeśli zmieści się w drzwiach, może liczyć na naszą pomoc” - to motto dr Kelleher. Ulokowany w południowej Florydzie gabinet pomaga tysiącom zwierzaków każdego roku. Susan i jej pracownicy nie tylko przynoszą ulgę cierpiącym stworzeniom, ale również edukują właścicieli egzotycznych pupili w kwestii ich hodowli. Lekarze są zdeterminowani, by zapewnić wszystkim podopiecznym, zarówno małym, jak i dużym jak najlepszą opiekę.
CESAR MILLAN NA RATUNEK
Cesar 911 Compilations (AKA Cesar To The Rescue Compilations)
Premiery w niedziele 7 i 14 maja o godz. 17:00 
(2x60 min.)
Cesar911_male.jpg
Cesar Millan bierze się za niepokorne psiaki, które sprawiają, że dotychczas spokojne życie rodzinne stało się koszmarem. Nie ważne czy jest to owczarek niemiecki, zabraniający wstępu do domu wszystkim osobom poza domownikami, czy jest to chihuahua terroryzująca życie staruszki, Cesar wkracza do akcji z profesjonalnymi sposobami na zaradzenie takim sytuacjom. Pierwszy odcinek stanowi kompilację interwencji Cesara przy psach, które zamieniały życie ich właścicieli w wieczną udrękę. Natomiast w drugim - zobaczymy psy terroryzujące właścicieli firm i ich pracowników.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_maj_2017.docx

docx | 1,43 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_maj_2017.pdf

pdf | 1,23 MB

Pobierz
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH NAJLEPSZE HISTORIE.jpg

grafika | 8,82 MB

Pobierz
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH NAJLEPSZE HISTORIE (2).jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH NAJLEPSZE HISTORIE (3).jpg

grafika | 1,14 MB

Pobierz
Cesar Millan na ratunek (2).JPG

grafika | 6 MB

Pobierz
Cesar Millan na ratunek.JPG

grafika | 5,54 MB

Pobierz
Cesar Millan psia federacja (3).jpg

grafika | 13,6 MB

Pobierz
Cesar Millan psia federacja.jpg

grafika | 8,87 MB

Pobierz
Cesar Millan psia federacja (2).jpg

grafika | 6,65 MB

Pobierz
Dolce Vita wg Davida Rocco 6 Neapol (2).jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
Dolce Viita wg Davida Rocco 6 - Neapol.jpg

grafika | 12,5 MB

Pobierz
Dolce Vita wg Davida Rocco 6 Neapol.jpg

grafika | 9,43 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na listopad

temu

W listopadzie na kanale Nat Geo People jak zwykle nie zabraknie niezwykłych bohaterów. Tym razem przybliżymy między innymi sylwetki ludzi, którzy na co dzień poświęcają się pomaganiu zwierzętom, dbając o ich życie i zdrowie. I choć moglibyście sądzić, że mowa wyłącznie o weterynarzach – propozycje, które przygotowaliśmy udowodnią, że gabinet weterynaryjny i lekarski fartuch nie są jedynymi atrybutami osób walczących o dobro zwierząt. Poznacie z nami niezwykłego doktora Buckeye’a Bottomsa i ekipy, które nie dopuszczą, by w ich otoczeniu zwierzętom działa się krzywda. A jeśli zdążyliście już zatęsknić za wakacjami – spróbujemy sprawić, byście poczuli się jak podczas urlopu. Jak to zrobimy? Za sprawą kuchni i niezwykłych potraw, których śladem przemierzać będziemy między innymi Indie i Wietnam.
Październik na kanale Nat Geo People

temu

W październiku na kanale Nat Geo People jak zwykle zobaczymy niezwykłych i pełnych pasji ludzi, którzy nie poddają się żadnym, nawet największym przeciwnościom losu. Stawianie czoła wyzwaniom to dla nich codzienność.  Poznamy między innymi niezwykłą, choć bardzo skromną nastolatkę, która wbrew opiniom wątpiących zdobyła oba bieguny i przeszła lądolód Grenlandii. Jade Hameister udowodniła nie tylko sobie, ale i innym, że powątpiewanie w marzenia i możliwości innych nie ma sensu. Udowadniają to też weterynarze, którzy z pasją opiekują się wszystkimi potrzebującymi zwierzętami, nie oglądając się na innych. Wszystkich ulubionych bohaterów, walczących o życie i zdrowie zwierząt zobaczycie w weekendowym bloku programowym „Ludzie i zwierzęta”. A skoro już mowa o pracy – to przyjrzymy się też wyczynom kulinarnym najbardziej znanych i docenianych kucharzy. Zobaczymy, że ich praca to nie sama słodycz.
Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

temu

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

temu

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.