Styczeń na kanale Nat Geo People

Styczeń na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W styczniu kanał Nat Geo People zabierze widzów w podróż po świecie. Zaczniemy od kanadyjskiego Jukonu, gdzie w serii „Weterynarz z powołania” dr Michelle Oakley będzie leczyć zwierzęta w potrzebie. Następnie razem z Sarą La Fountain w programie „Antypody smaków” odkryjemy piękno i lokalną kuchnię Australii . W dokumencie „Prawniczka w Afganistanie” przeniesiemy się na Bliski Wschód, obserwując trudne historie ludzkie z perspektywy pani adwokat domagającej się sprawiedliwości w kabulskim sądzie. Natomiast seria „Luksusowe hotele: Shelbourne” pokaże kulisy pracy obsługi jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli Dublina.  

WETERYNARZ Z POWOŁANIA
Dr. Oakley: Yukon Vet Season 3
Premiery we wtorki od 3 stycznia o godz. 21:00
(8x60 min.)
Weterynarz z powołania

Weterynarz z powołania

Jako jedyny weterynarz, zajmujący się wszystkimi gatunkami zwierząt z rozległego terytorium Jukonu, dr Michelle Oakley widziała już niemal wszystko. Jednakże w tym sezonie powraca z jednymi z największych wyzwań w jej karierze. Od transportowania niedźwiedzi traktorami, a koni helikopterami, po kastrowanie wściekłych dzików i schwytanie dzikiego bizona, będzie musiała użyć wszystkich znanych jej trików, by z powodzeniem pomóc tym zwierzętom. Musi również pamiętać, że jeden zły ruch może sprawić, że sama będzie potrzebowała pomocy medycznej.
ANTYPODY SMAKÓW
Sara’s Australia Unveiled
Premiery w poniedziałki od 9 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(9x30 min.)
Antypody smaków

Antypody smaków

Szefowa kuchni i prezenterka telewizyjna Sara La Fountain zagłębi się w piękno Australii, ukazując niezwykłe miejsca spoza popularnych szlaków turystycznych. Przemierzając dalekie i nieznane terytoria, będzie szukała lokalnych produktów, by następnie w mistrzowski sposób zmieszać ze sobą składniki, tworząc nowe kompozycje smaków, łączące w sobie precyzję, pasję i kreatywność. Wszystkie potrawy, jakie przygotuje z tych sezonowych produktów, będą proste i oryginalnie zaprezentowane.
PRAWNICZKA W AFGANISTANIE 
Motley’s Law
Premiera w niedzielę 22 stycznia o godz. 22:00
(1x60 min.)
Prawniczka w Afganistanie

Prawniczka w Afganistanie

Ostatnie międzynarodowe wojska miały opuścić Afganistan do końca 2014 roku. 38-letnia amerykańska prawniczka Kimberley Motley opuszcza swojego męża i trójkę dzieci, by pracować jako obrońca w kabulskim sądzie. Jest jedynym adwokatem z zagranicy, posiadającym pozwolenie na pracę w afgańskim wymiarze sprawiedliwości, nie wspominając, że jest również jedyną tam kobietą z takimi uprawnieniami. Z pomocą asystenta Khalila, Kimberley broni zarówno zachodnich, jak i lokalnych klientów oskarżonych o przestępstwa kryminalne.
LUKSUSOWE HOTELE: SHELBOURNE
The Shelbourne 2
Premiery w czwartki od 12 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(7x30 min.)
Luksusowe hotele: Shelbourne

Luksusowe hotele: Shelbourne

Twórcy programu jeszcze raz uzyskali ekskluzywny dostęp do zakątków jednego z najlepszych hoteli Dublina – Shelbourne. Tym razem przekonamy się, co trzeba zrobić, by zapewnić gościom luksusową, pięciogwiazdkową obsługę podczas najgorętszego okresu w roku – jesieni i sezonu świąt Bożego Narodzenia. Precyzyjni pracownicy hotelowi znajdą się pod wielką presją zapewnienia wszystkim gościom najlepszej obsługi. Będą również musieli zmierzyć się z niedogodnościami wynikającymi z uciążliwego remontu elewacji hotelu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Luksusowe hotele_Shelbourne 3.jpg

grafika | 3,4 MB

Pobierz
Antypody smaków 2.jpg

grafika | 10,7 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 2.jpg

grafika | 9,17 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 1.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
Antypody smaków 3.jpg

grafika | 14,2 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_3.jpg

grafika | 647 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_2.jpg

grafika | 926 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_4.jpg

grafika | 654 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.pdf

pdf | 1,21 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_1.jpg

grafika | 718 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.docx

docx | 1,82 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 1.jpg

grafika | 1,51 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 2.jpg

grafika | 3,81 MB

Pobierz
Antypody smaków 4.jpg

grafika | 7,67 MB

Pobierz
Antypody smaków 5.jpg

grafika | 9,01 MB

Pobierz
Antypody smaków 1.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne.jpg

grafika | 2,82 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania.jpg

grafika | 7,33 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 3.jpg

grafika | 7,71 MB

Pobierz
Antypody smaków.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na listopad

temu

W listopadzie na kanale Nat Geo People jak zwykle nie zabraknie niezwykłych bohaterów. Tym razem przybliżymy między innymi sylwetki ludzi, którzy na co dzień poświęcają się pomaganiu zwierzętom, dbając o ich życie i zdrowie. I choć moglibyście sądzić, że mowa wyłącznie o weterynarzach – propozycje, które przygotowaliśmy udowodnią, że gabinet weterynaryjny i lekarski fartuch nie są jedynymi atrybutami osób walczących o dobro zwierząt. Poznacie z nami niezwykłego doktora Buckeye’a Bottomsa i ekipy, które nie dopuszczą, by w ich otoczeniu zwierzętom działa się krzywda. A jeśli zdążyliście już zatęsknić za wakacjami – spróbujemy sprawić, byście poczuli się jak podczas urlopu. Jak to zrobimy? Za sprawą kuchni i niezwykłych potraw, których śladem przemierzać będziemy między innymi Indie i Wietnam.
Październik na kanale Nat Geo People

temu

W październiku na kanale Nat Geo People jak zwykle zobaczymy niezwykłych i pełnych pasji ludzi, którzy nie poddają się żadnym, nawet największym przeciwnościom losu. Stawianie czoła wyzwaniom to dla nich codzienność.  Poznamy między innymi niezwykłą, choć bardzo skromną nastolatkę, która wbrew opiniom wątpiących zdobyła oba bieguny i przeszła lądolód Grenlandii. Jade Hameister udowodniła nie tylko sobie, ale i innym, że powątpiewanie w marzenia i możliwości innych nie ma sensu. Udowadniają to też weterynarze, którzy z pasją opiekują się wszystkimi potrzebującymi zwierzętami, nie oglądając się na innych. Wszystkich ulubionych bohaterów, walczących o życie i zdrowie zwierząt zobaczycie w weekendowym bloku programowym „Ludzie i zwierzęta”. A skoro już mowa o pracy – to przyjrzymy się też wyczynom kulinarnym najbardziej znanych i docenianych kucharzy. Zobaczymy, że ich praca to nie sama słodycz.
Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

temu

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

temu

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.