Styczeń na kanale Nat Geo People

Styczeń na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W styczniu kanał Nat Geo People zabierze widzów w podróż po świecie. Zaczniemy od kanadyjskiego Jukonu, gdzie w serii „Weterynarz z powołania” dr Michelle Oakley będzie leczyć zwierzęta w potrzebie. Następnie razem z Sarą La Fountain w programie „Antypody smaków” odkryjemy piękno i lokalną kuchnię Australii . W dokumencie „Prawniczka w Afganistanie” przeniesiemy się na Bliski Wschód, obserwując trudne historie ludzkie z perspektywy pani adwokat domagającej się sprawiedliwości w kabulskim sądzie. Natomiast seria „Luksusowe hotele: Shelbourne” pokaże kulisy pracy obsługi jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli Dublina.  

WETERYNARZ Z POWOŁANIA
Dr. Oakley: Yukon Vet Season 3
Premiery we wtorki od 3 stycznia o godz. 21:00
(8x60 min.)
Weterynarz z powołania

Weterynarz z powołania

Jako jedyny weterynarz, zajmujący się wszystkimi gatunkami zwierząt z rozległego terytorium Jukonu, dr Michelle Oakley widziała już niemal wszystko. Jednakże w tym sezonie powraca z jednymi z największych wyzwań w jej karierze. Od transportowania niedźwiedzi traktorami, a koni helikopterami, po kastrowanie wściekłych dzików i schwytanie dzikiego bizona, będzie musiała użyć wszystkich znanych jej trików, by z powodzeniem pomóc tym zwierzętom. Musi również pamiętać, że jeden zły ruch może sprawić, że sama będzie potrzebowała pomocy medycznej.
ANTYPODY SMAKÓW
Sara’s Australia Unveiled
Premiery w poniedziałki od 9 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(9x30 min.)
Antypody smaków

Antypody smaków

Szefowa kuchni i prezenterka telewizyjna Sara La Fountain zagłębi się w piękno Australii, ukazując niezwykłe miejsca spoza popularnych szlaków turystycznych. Przemierzając dalekie i nieznane terytoria, będzie szukała lokalnych produktów, by następnie w mistrzowski sposób zmieszać ze sobą składniki, tworząc nowe kompozycje smaków, łączące w sobie precyzję, pasję i kreatywność. Wszystkie potrawy, jakie przygotuje z tych sezonowych produktów, będą proste i oryginalnie zaprezentowane.
PRAWNICZKA W AFGANISTANIE 
Motley’s Law
Premiera w niedzielę 22 stycznia o godz. 22:00
(1x60 min.)
Prawniczka w Afganistanie

Prawniczka w Afganistanie

Ostatnie międzynarodowe wojska miały opuścić Afganistan do końca 2014 roku. 38-letnia amerykańska prawniczka Kimberley Motley opuszcza swojego męża i trójkę dzieci, by pracować jako obrońca w kabulskim sądzie. Jest jedynym adwokatem z zagranicy, posiadającym pozwolenie na pracę w afgańskim wymiarze sprawiedliwości, nie wspominając, że jest również jedyną tam kobietą z takimi uprawnieniami. Z pomocą asystenta Khalila, Kimberley broni zarówno zachodnich, jak i lokalnych klientów oskarżonych o przestępstwa kryminalne.
LUKSUSOWE HOTELE: SHELBOURNE
The Shelbourne 2
Premiery w czwartki od 12 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(7x30 min.)
Luksusowe hotele: Shelbourne

Luksusowe hotele: Shelbourne

Twórcy programu jeszcze raz uzyskali ekskluzywny dostęp do zakątków jednego z najlepszych hoteli Dublina – Shelbourne. Tym razem przekonamy się, co trzeba zrobić, by zapewnić gościom luksusową, pięciogwiazdkową obsługę podczas najgorętszego okresu w roku – jesieni i sezonu świąt Bożego Narodzenia. Precyzyjni pracownicy hotelowi znajdą się pod wielką presją zapewnienia wszystkim gościom najlepszej obsługi. Będą również musieli zmierzyć się z niedogodnościami wynikającymi z uciążliwego remontu elewacji hotelu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Luksusowe hotele_Shelbourne 3.jpg

grafika | 3,4 MB

Pobierz
Antypody smaków 2.jpg

grafika | 10,7 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 2.jpg

grafika | 9,17 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 1.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
Antypody smaków 3.jpg

grafika | 14,2 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_3.jpg

grafika | 647 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_2.jpg

grafika | 926 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_4.jpg

grafika | 654 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.pdf

pdf | 1,21 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_1.jpg

grafika | 718 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.docx

docx | 1,82 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 1.jpg

grafika | 1,51 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 2.jpg

grafika | 3,81 MB

Pobierz
Antypody smaków 4.jpg

grafika | 7,67 MB

Pobierz
Antypody smaków 5.jpg

grafika | 9,01 MB

Pobierz
Antypody smaków 1.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne.jpg

grafika | 2,82 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania.jpg

grafika | 7,33 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 3.jpg

grafika | 7,71 MB

Pobierz
Antypody smaków.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Maj na kanale Nat Geo People

temu

Biały piasek, palmy, bezchmurne niebo i szum morza. W takich okolicznościach można poczuć się jak w raju. Kanał Nat Geo People zabierze swoich widzów w maju w piękną podróż po "Najpiękniejszych plażach świata". Zobaczymy najciekawsze miejsca w Europie i odległe malownicze zakątki. W tej podróży pełnej pięknych widoków nie zabraknie rozrywki na "Największym statku pasażerskim" i orientalnych "Smaków Afryki wg Davida Rocco".
Kwiecień na kanale Nat Geo People

temu

Wiosenne tygodnie na kanale Nat Geo People upłyną pod znakiem odległych wypraw z niezwykłymi ludźmi, którzy uświadomią nam, jak odmienne od naszego jest życie tysiące kilometrów stąd. Spojrzymy na odległe zakątki świata także pod kątem kulinarnym. Pokażemy też jak bardzo zmienia się życie, kiedy wkracza w nie... szczeniak. Okazuje się, że nasi milusińscy nie zawsze są tacy mili, a ich właściciele muszą znaleźć w sobie dużo determinacji i cierpliwości, by wychować małego psiaka na grzecznego pupila.
Marzec na kanale Nat Geo People

temu

W marcu na kanale Nat Geo People mamy coś dla ciała i coś dla ducha. Apetyt na pewno będzie rósł z każdym odcinkiem czwartej serii "Życia od kuchni", a  niesamowite widoki w bloku programowym "Którędy na plażę?" rozbudzą chęć na wakacyjne wojaże. Pełen duchowej strawy weekend spędzimy z Morganem Freemanem, który zada wiele pytań o Boga i człowieczeństwo. A w oczekiwaniu na drugi sezon serialu "Geniusz", przypomnimy jego pierwszą odsłonę, poświęconą Albertowi Einsteinowi.
Luty na kanale Nat Geo People

temu

Niezwykłe kobiety będą dominować w lutym na kanale Nat Geo People. Dowiemy się jak wygląda życie od kuchni małżeństwa, które realizuje swoje marzenia i kulinarne pasje. Zobaczymy także prawdziwe powołanie, które z pewnością ma weterynarz Dr Oakley. Wsłuchamy się również w historie kobiet, których odmienność wyznania i kultury nie zawsze akceptowana jest w kraju, w którym mieszkają. Poznamy uprzedzenia i lęki, które Europejczycy mają wobec islamu oraz utartych schematów kulturowych. W walentynkowy wieczór pokażemy zakazane związki, poruszymy tematy tabu i ujawnimy kulisy małżeństwa księżnej Diany z księciem Karolem.

Bogactwo naturalne Australii w nowej serii „Antypody smaków” w styczniu na kanale Nat Geo People

Sara La Fountain zagłębi się w piękno Australii, by przemierzając miejsca spoza popularnych szlaków turystycznych, znaleźć najlepsze składniki i stworzyć z nich niezwykłe dania. Podczas swojej podróży poznaje urokliwe zakątki kraju, pełne zapierających dech w piersiach krajobrazów oraz niezwykłej fauny i flory.