Styczeń na kanale Nat Geo People

Styczeń na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W styczniu kanał Nat Geo People zabierze widzów w podróż po świecie. Zaczniemy od kanadyjskiego Jukonu, gdzie w serii „Weterynarz z powołania” dr Michelle Oakley będzie leczyć zwierzęta w potrzebie. Następnie razem z Sarą La Fountain w programie „Antypody smaków” odkryjemy piękno i lokalną kuchnię Australii . W dokumencie „Prawniczka w Afganistanie” przeniesiemy się na Bliski Wschód, obserwując trudne historie ludzkie z perspektywy pani adwokat domagającej się sprawiedliwości w kabulskim sądzie. Natomiast seria „Luksusowe hotele: Shelbourne” pokaże kulisy pracy obsługi jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli Dublina.  

WETERYNARZ Z POWOŁANIA
Dr. Oakley: Yukon Vet Season 3
Premiery we wtorki od 3 stycznia o godz. 21:00
(8x60 min.)
Weterynarz z powołania

Weterynarz z powołania

Jako jedyny weterynarz, zajmujący się wszystkimi gatunkami zwierząt z rozległego terytorium Jukonu, dr Michelle Oakley widziała już niemal wszystko. Jednakże w tym sezonie powraca z jednymi z największych wyzwań w jej karierze. Od transportowania niedźwiedzi traktorami, a koni helikopterami, po kastrowanie wściekłych dzików i schwytanie dzikiego bizona, będzie musiała użyć wszystkich znanych jej trików, by z powodzeniem pomóc tym zwierzętom. Musi również pamiętać, że jeden zły ruch może sprawić, że sama będzie potrzebowała pomocy medycznej.
ANTYPODY SMAKÓW
Sara’s Australia Unveiled
Premiery w poniedziałki od 9 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(9x30 min.)
Antypody smaków

Antypody smaków

Szefowa kuchni i prezenterka telewizyjna Sara La Fountain zagłębi się w piękno Australii, ukazując niezwykłe miejsca spoza popularnych szlaków turystycznych. Przemierzając dalekie i nieznane terytoria, będzie szukała lokalnych produktów, by następnie w mistrzowski sposób zmieszać ze sobą składniki, tworząc nowe kompozycje smaków, łączące w sobie precyzję, pasję i kreatywność. Wszystkie potrawy, jakie przygotuje z tych sezonowych produktów, będą proste i oryginalnie zaprezentowane.
PRAWNICZKA W AFGANISTANIE 
Motley’s Law
Premiera w niedzielę 22 stycznia o godz. 22:00
(1x60 min.)
Prawniczka w Afganistanie

Prawniczka w Afganistanie

Ostatnie międzynarodowe wojska miały opuścić Afganistan do końca 2014 roku. 38-letnia amerykańska prawniczka Kimberley Motley opuszcza swojego męża i trójkę dzieci, by pracować jako obrońca w kabulskim sądzie. Jest jedynym adwokatem z zagranicy, posiadającym pozwolenie na pracę w afgańskim wymiarze sprawiedliwości, nie wspominając, że jest również jedyną tam kobietą z takimi uprawnieniami. Z pomocą asystenta Khalila, Kimberley broni zarówno zachodnich, jak i lokalnych klientów oskarżonych o przestępstwa kryminalne.
LUKSUSOWE HOTELE: SHELBOURNE
The Shelbourne 2
Premiery w czwartki od 12 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(7x30 min.)
Luksusowe hotele: Shelbourne

Luksusowe hotele: Shelbourne

Twórcy programu jeszcze raz uzyskali ekskluzywny dostęp do zakątków jednego z najlepszych hoteli Dublina – Shelbourne. Tym razem przekonamy się, co trzeba zrobić, by zapewnić gościom luksusową, pięciogwiazdkową obsługę podczas najgorętszego okresu w roku – jesieni i sezonu świąt Bożego Narodzenia. Precyzyjni pracownicy hotelowi znajdą się pod wielką presją zapewnienia wszystkim gościom najlepszej obsługi. Będą również musieli zmierzyć się z niedogodnościami wynikającymi z uciążliwego remontu elewacji hotelu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Luksusowe hotele_Shelbourne 3.jpg

grafika | 3,4 MB

Pobierz
Antypody smaków 2.jpg

grafika | 10,7 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 2.jpg

grafika | 9,17 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 1.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
Antypody smaków 3.jpg

grafika | 14,2 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_3.jpg

grafika | 647 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_2.jpg

grafika | 926 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_4.jpg

grafika | 654 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.pdf

pdf | 1,21 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_1.jpg

grafika | 718 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.docx

docx | 1,82 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 1.jpg

grafika | 1,51 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 2.jpg

grafika | 3,81 MB

Pobierz
Antypody smaków 4.jpg

grafika | 7,67 MB

Pobierz
Antypody smaków 5.jpg

grafika | 9,01 MB

Pobierz
Antypody smaków 1.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne.jpg

grafika | 2,82 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania.jpg

grafika | 7,33 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 3.jpg

grafika | 7,71 MB

Pobierz
Antypody smaków.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Propozycje programowe Nat Geo People na wrzesień

temu

Wrześniowy pierwszy dzwonek to okazja, by sprawdzić, jak w dzisiejszej szkole poradziliby sobie rodzice kilkunastolatków. Będzie to część eksperymentu, który pokaże seria „Niezła szkoła”. Bardzo pouczająca będzie również podróż po Rosji, którą odbędziemy po nawet najmniej znanych jej zakątkach, ujawniając fascynujące i nieznane historie. Na kanale Nat Geo People nie może też zabraknąć niezwykłych bohaterów. Będą nimi… psy, które pomagają ludziom w poszukiwaniu innych zaginionych zwierząt. „Niuchacze” pracują w dzień i w nocy, niezależnie od warunków pogodowych, by właściciele mogli znów cieszyć się wspólnymi chwilami razem ze swoimi pupilami. Zwierzęta – niezależnie od tego, czy małe, czy duże – to z kolei pasja „Weterynarza z sercem”, który dba o zdrowie i dobrą kondycję wszystkich zwierząt w rejonie Yorkshire. Na koniec, po wszystkich podróżach przyjdzie czas na „Kulinarne wyzwania” i odwiedzenie najbardziej niezwykłych kuchni świata.
Zapowiedzi programowe Nat Geo People na sierpień

temu

W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. 
Lipcowe propozycje Nat Geo People

temu

Lato to przede wszystkim wypoczynek. Dlatego lipcowa ramówka kanału Nat Geo People pełna jest propozycji, przy których cała rodzina przyjemnie spędzi czas. Miłośników psów czeka prawdziwa gratka. W serii „Szczeniaki rządzą” będą mogli zobaczyć zmagania sześciu rodzin z niedawno zaadoptowanymi pieskami, a 1 lipca czekać będzie na nich wieczorny blok programowy z okazji Dnia Psa. Zupełnie inne zwierzęta zobaczymy w serii „Weterynarz do zadań specjalnych”, w której wraz z dr Kelleher poznamy problemy zdrowotne bardziej egzotycznych pupili. Z podobnie trudnymi zadaniami jak weterynarz, każdego dnia mierzą się właściciele i pracownicy największych kuchni świata. W serii „Kulinarne wyzwania” sprawdzimy, jak udaje im się obsługiwać tysiące gości na stale wysokim poziomie. W lipcu kanał Nat Geo People rusza także z wakacyjną ramówką i każdego dnia dostarczać będzie widoków z najpiękniejszych miejsc na świecie oraz różnych pomysłów na podróżowanie.
Czerwiec na kanale Nat Geo People

temu

Kiedy część z nas planować będzie wakacje i urlopy, na kanale Nat Geo People zobaczymy ludzi, którzy nigdy nie odpoczywają od swojej pracy. Pasja doktora Buckeye’a Bottomsa - “Weterynarza z Hawajów”, dr K – “Weterynarza do zadań specjalnych” czy psiego behawiorysty Cesara Millana to całe ich życie, w którym nie ma podziału na pracę i czas poza nią. Ale ludzie z misją to nie tylko lekarze. W serii “Megakuchnie” kanał Nat Geo People pokaże tych, którzy za cel postawili sobie, by nie dopuścić, aby w najbliższym otoczeniu ktokolwiek czuł głód.