Styczeń na kanale Nat Geo People

Styczeń na kanale Nat Geo People

Opublikowany

W styczniu kanał Nat Geo People zabierze widzów w podróż po świecie. Zaczniemy od kanadyjskiego Jukonu, gdzie w serii „Weterynarz z powołania” dr Michelle Oakley będzie leczyć zwierzęta w potrzebie. Następnie razem z Sarą La Fountain w programie „Antypody smaków” odkryjemy piękno i lokalną kuchnię Australii . W dokumencie „Prawniczka w Afganistanie” przeniesiemy się na Bliski Wschód, obserwując trudne historie ludzkie z perspektywy pani adwokat domagającej się sprawiedliwości w kabulskim sądzie. Natomiast seria „Luksusowe hotele: Shelbourne” pokaże kulisy pracy obsługi jednego z najbardziej ekskluzywnych hoteli Dublina.  

WETERYNARZ Z POWOŁANIA
Dr. Oakley: Yukon Vet Season 3
Premiery we wtorki od 3 stycznia o godz. 21:00
(8x60 min.)
Weterynarz z powołania

Weterynarz z powołania

Jako jedyny weterynarz, zajmujący się wszystkimi gatunkami zwierząt z rozległego terytorium Jukonu, dr Michelle Oakley widziała już niemal wszystko. Jednakże w tym sezonie powraca z jednymi z największych wyzwań w jej karierze. Od transportowania niedźwiedzi traktorami, a koni helikopterami, po kastrowanie wściekłych dzików i schwytanie dzikiego bizona, będzie musiała użyć wszystkich znanych jej trików, by z powodzeniem pomóc tym zwierzętom. Musi również pamiętać, że jeden zły ruch może sprawić, że sama będzie potrzebowała pomocy medycznej.
ANTYPODY SMAKÓW
Sara’s Australia Unveiled
Premiery w poniedziałki od 9 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(9x30 min.)
Antypody smaków

Antypody smaków

Szefowa kuchni i prezenterka telewizyjna Sara La Fountain zagłębi się w piękno Australii, ukazując niezwykłe miejsca spoza popularnych szlaków turystycznych. Przemierzając dalekie i nieznane terytoria, będzie szukała lokalnych produktów, by następnie w mistrzowski sposób zmieszać ze sobą składniki, tworząc nowe kompozycje smaków, łączące w sobie precyzję, pasję i kreatywność. Wszystkie potrawy, jakie przygotuje z tych sezonowych produktów, będą proste i oryginalnie zaprezentowane.
PRAWNICZKA W AFGANISTANIE 
Motley’s Law
Premiera w niedzielę 22 stycznia o godz. 22:00
(1x60 min.)
Prawniczka w Afganistanie

Prawniczka w Afganistanie

Ostatnie międzynarodowe wojska miały opuścić Afganistan do końca 2014 roku. 38-letnia amerykańska prawniczka Kimberley Motley opuszcza swojego męża i trójkę dzieci, by pracować jako obrońca w kabulskim sądzie. Jest jedynym adwokatem z zagranicy, posiadającym pozwolenie na pracę w afgańskim wymiarze sprawiedliwości, nie wspominając, że jest również jedyną tam kobietą z takimi uprawnieniami. Z pomocą asystenta Khalila, Kimberley broni zarówno zachodnich, jak i lokalnych klientów oskarżonych o przestępstwa kryminalne.
LUKSUSOWE HOTELE: SHELBOURNE
The Shelbourne 2
Premiery w czwartki od 12 stycznia o godz. 21:00 i 21:30
(7x30 min.)
Luksusowe hotele: Shelbourne

Luksusowe hotele: Shelbourne

Twórcy programu jeszcze raz uzyskali ekskluzywny dostęp do zakątków jednego z najlepszych hoteli Dublina – Shelbourne. Tym razem przekonamy się, co trzeba zrobić, by zapewnić gościom luksusową, pięciogwiazdkową obsługę podczas najgorętszego okresu w roku – jesieni i sezonu świąt Bożego Narodzenia. Precyzyjni pracownicy hotelowi znajdą się pod wielką presją zapewnienia wszystkim gościom najlepszej obsługi. Będą również musieli zmierzyć się z niedogodnościami wynikającymi z uciążliwego remontu elewacji hotelu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Luksusowe hotele_Shelbourne 3.jpg

grafika | 3,4 MB

Pobierz
Antypody smaków 2.jpg

grafika | 10,7 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 2.jpg

grafika | 9,17 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 1.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
Antypody smaków 3.jpg

grafika | 14,2 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_3.jpg

grafika | 647 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_2.jpg

grafika | 926 KB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_4.jpg

grafika | 654 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.pdf

pdf | 1,21 MB

Pobierz
Prawniczka_w_Afganistanie_1.jpg

grafika | 718 KB

Pobierz
Propozycje_programowe_Nat_Geo_People_styczeń_2017.docx

docx | 1,82 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 1.jpg

grafika | 1,51 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne 2.jpg

grafika | 3,81 MB

Pobierz
Antypody smaków 4.jpg

grafika | 7,67 MB

Pobierz
Antypody smaków 5.jpg

grafika | 9,01 MB

Pobierz
Antypody smaków 1.jpg

grafika | 11,7 MB

Pobierz
Luksusowe hotele_Shelbourne.jpg

grafika | 2,82 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania.jpg

grafika | 7,33 MB

Pobierz
Weterynarz z powołania 3.jpg

grafika | 7,71 MB

Pobierz
Antypody smaków.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Marzec na kanale Nat Geo People

temu

W marcu na kanale Nat Geo People mamy coś dla ciała i coś dla ducha. Apetyt na pewno będzie rósł z każdym odcinkiem czwartej serii "Życia od kuchni", a  niesamowite widoki w bloku programowym "Którędy na plażę?" rozbudzą chęć na wakacyjne wojaże. Pełen duchowej strawy weekend spędzimy z Morganem Freemanem, który zada wiele pytań o Boga i człowieczeństwo. A w oczekiwaniu na drugi sezon serialu "Geniusz", przypomnimy jego pierwszą odsłonę, poświęconą Albertowi Einsteinowi.
Luty na kanale Nat Geo People

temu

Niezwykłe kobiety będą dominować w lutym na kanale Nat Geo People. Dowiemy się jak wygląda życie od kuchni małżeństwa, które realizuje swoje marzenia i kulinarne pasje. Zobaczymy także prawdziwe powołanie, które z pewnością ma weterynarz Dr Oakley. Wsłuchamy się również w historie kobiet, których odmienność wyznania i kultury nie zawsze akceptowana jest w kraju, w którym mieszkają. Poznamy uprzedzenia i lęki, które Europejczycy mają wobec islamu oraz utartych schematów kulturowych. W walentynkowy wieczór pokażemy zakazane związki, poruszymy tematy tabu i ujawnimy kulisy małżeństwa księżnej Diany z księciem Karolem.
Styczeń na kanale Nat Geo People

temu

W styczniu na kanale Nat Geo People poznamy niezwykłą i inspirującą opowieść o mistrzyni olimpijskiej Lydii Lassili. To pierwsza kobieta w historii sportu, która wykonała najbardziej niebezpieczne skoki akrobatyczne. Jej przykład pokaże, że bycie matką nie ogranicza rozwijania własnych pasji, a dziecięce marzenia mogą spełnić się nawet wtedy, kiedy dziećmi być już przestajemy. Z kolei przykład niezwykłego dr. Pola pokaże, czym jest zawodowa pasja. 
Grudzień na kanale Nat Geo People

temu

W mroźne, zimowe wieczory kanał Nat Geo People zabierze widzów w egzotyczne miejsca zapierające dech w piersiach. Przemierzymy wzdłuż i wszerz "Najpiękniejsze plaże świata", odsłonimy tajniki pracy na wielkim wycieczkowcu w serii dokumentalnej "Słoneczny rejs", a produkcja "Weterynarz z powołania" przybliży pracę i codzienne zmagania niezwykłej dr Michelle Oakley. 

Bogactwo naturalne Australii w nowej serii „Antypody smaków” w styczniu na kanale Nat Geo People

Sara La Fountain zagłębi się w piękno Australii, by przemierzając miejsca spoza popularnych szlaków turystycznych, znaleźć najlepsze składniki i stworzyć z nich niezwykłe dania. Podczas swojej podróży poznaje urokliwe zakątki kraju, pełne zapierających dech w piersiach krajobrazów oraz niezwykłej fauny i flory.